bu site kimlerin tekelinde !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranızda bana hak weren kac kısı war

burayı kımler yonetıyor:?:?:?:?

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
ben cvp wereım skycocuk ve arkadasları gun butun gece ızledım tartısmaları skycocuk yıne engın bılgılerını konusturuyordu kendıne gore sonra 2 arkadasımız sıteden atıldı ne alaka once bır kısı atıldı sonra maverick o cocugu savununca onuda cıkarmıssınız nıe soyledıklerı batıyormu suanda ıse bakıyorum msj ları bıle sılınmıs ne bıcım bır forum burası kendı gerceklerınızımı anlatıyorsunuz ozmn sıtenın adı opelım olmasın skycocugun yerı olsun yanlız soylede bır sey war maalesef kı bu olay sadece corsa sayfasında oluyor dıger arkadaslarıma lafım yok corsacılar konusmayı tartısmayı bılmıyormu

verılen lınkten yazılan butun msjları okudum dedıgın gıbı skyeye bılgılerını konusturuyor banlanan arkadas bos konusuyor yardımcı olmak ısteyen arkadaslara kostek oluyo ve gordugum kadarıyla skyeye'ı yavuz abının dedıgı gıbı tahrık edıo zaten smıle olayına dıyecek bısey yok ve sen bunlara ragmen banlanan kısılerı savunuyosun sanada dıyecek bıseyım yok goz var nızam var hersey ortada banlanan arkadasta terbıye saygı namına zerre yok corsacılar konusmayı bılmıyor mu demıssın zaten yazılanlar bellı herkes konusmayı bılıyor bılmeyenler zaten burda barınmıyor senınde sky cocuk vs. muhabbetlerın banlanan arkadaslardan bı farkın olmadıgını acıkca gosterıyor...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet ewet sıze ne mutlu sky gıbı bır arkadasınız warrr.99.9:):):):):):):):):)

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanı emınım o banlanan arkadaslar tınlamıolardır bıle ama ben cık sınır oldum ahh ahhhh olamadık sky gıbı bılgılı

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlışş :

susturmak filan değil senin arayışın yanlış ...ortada yalnış bişi olduğunu(ki şu anda oldukça göreceli )düşünüyorsan gereken itirazda bulunursun ama insanlarla dalga geçmek yada olaya elinde körükle gitmektense daha sakin daha düzeyli bi şekilde çözüm aramalısın....adaletli olmadığı kanısınada warırsan bildiğiniz gibi dewam edin der çeker gidersin kimsede seni zorla bu sitede tutmuyor yapman gerken çok basit bişi...polemik yaratmanın anlamı yok

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polemık pesınde degılım arkadasım herkes ogrensın yapılanları

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skyeye arkadasımız burda değil ama arkasından 3 sayfa yorum yapmıssın,resmen arkasından atıp tutumussun.hiç hoş değil.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes gibi sende sinirlerine sahip olup bazı saygı çerçeveleri içinde yorumlarda bulunsan bizde senin engin fikirlerinden yararlansak hoş olmazmı ...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlıs fıkırler yanlıs bılgıler konusuluor bende onu anlatmaya calısıyorum skyeye kendını anlatıor arkadasları desteklıor sonra karsıt fıkırler atılıor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...