bu site kimlerin tekelinde !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cvp wereım skycocuk ve arkadasları gun butun gece ızledım tartısmaları skycocuk yıne engın bılgılerını konusturuyordu kendıne gore sonra 2 arkadasımız sıteden atıldı ne alaka once bır kısı atıldı sonra maverick o cocugu savununca onuda cıkarmıssınız nıe soyledıklerı batıyormu suanda ıse bakıyorum msj ları bıle sılınmıs ne bıcım bır forum burası kendı gerceklerınızımı anlatıyorsunuz ozmn sıtenın adı opelım olmasın skycocugun yerı olsun yanlız soylede bır sey war maalesef kı bu olay sadece corsa sayfasında oluyor dıger arkadaslarıma lafım yok corsacılar konusmayı tartısmayı bılmıyormu

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uydurma modıfıyelerle ıs yapıorsunuz yok ole yok bole garıp garıp ısler TURKIYE DE HERKES DEMOKRASIDEN BAHSEDIYOR AMA BURAYA UGRAMAMIS MALKEEF

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cogunuz Standart Arabalara Biniorsdunuz Mod Dersi Weriorsunuz

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Derdin ne kardeş senin? Niye geriyorsun şimdi ortamı? Arkadaşımızın nicki skyeye!! bence önce bunu doğru yaz.. Sende çok iyi biliyorsunki skyeye gerçekten otomobil konusunda yeterince bilgiye sahiptir.. Daha öncede yazdım bu saldırılar kasıtlı yapılıyor.. neden herkes Erman'a diş geçirme derdinde? Önce kendi içinizde bunu bir sorgulayın lütfen..

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanin Torku Yukselince Beygirinde Yukselecegine Inaniyorsunuz
lutfen Bilenler Konussun Burasi Yoksa Dunku Cocuk Ortamimi????

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
cogunuz Standart Arabalara Biniorsdunuz Mod Dersi Weriorsunuz

Sen bilgilerini paylaştında engelmi oldular? Yapma arkadaşım lutfen.. :(

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Derdin ne kardeş senin? Niye geriyorsun şimdi ortamı? Arkadaşımızın nicki skyeye!! bence önce bunu doğru yaz.. Sende çok iyi biliyorsunki skyeye gerçekten otomobil konusunda yeterince bilgiye sahiptir.. Daha öncede yazdım bu saldırılar kasıtlı yapılıyor.. neden herkes Erman'a diş geçirme derdinde? Önce kendi içinizde bunu bir sorgulayın lütfen..

BEN ERMANI TANIMAMM ETMEM BENI RAHATSIZ EDEN ERMANIN HIC BIRSEY BILMEYIP BILMISLIK TASLAMASI KIM NIYE UGRASSIN ERMANLA OZELLIKLE SALDIRSIN BIRAZ ARABADAN ANLAYAN BIRI WARSA SITEDE ZTN ANLAR

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Sen bilgilerini paylaştında engelmi oldular? Yapma arkadaşım lutfen.. :(

OZMN DIGER ARKADASLAR NEDEN SITEDEN ATILIYOR BENIM SIZDEN RICAM BURADA BILDIKLERIMIZI TARTISALIM KARSIT GORUS GELINCE NE ALAKA ONLARI KAPATMAK SIZ BOYLE YAPARSANIZ BENIM AKLIMA TICARET GELIYOR SKY IN ARABASINDAKI MALLARIMI PAZARLIOSUNUZ

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
BEN ERMANI TANIMAMM ETMEM BENI RAHATSIZ EDEN ERMANIN HIC BIRSEY BILMEYIP BILMISLIK TASLAMASI KIM NIYE UGRASSIN ERMANLA OZELLIKLE SALDIRSIN BIRAZ ARABADAN ANLAYAN BIRI WARSA SITEDE ZTN ANLAR

O zaman paylaşın arkadaşım bildiklerinizi,üstadlar karar versin kimin ne bilip ne bilmideğini!! Ben Erman'a güvenirim.. Mesela sen başla Erman'ın hiçbirşey bilmediği kanısına nerden vardır? Bir örnek verirmisin merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...