Bu şehirler hakkında görüşleriniz nedir?

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseriye bi kere gittim de gece 11 buçuk gibi açık tekel bayii bulamamıştık ondan dolayı biraz gıcığım kayseriye :D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseriye bi kere gittim de gece 11 buçuk gibi açık tekel bayii bulamamıştık ondan dolayı biraz gıcığım kayseriye :D

Sen daha yenisin ondan bulamamışsındır :D İki gün sonra Öğrenci yurdunun orada bayilerle haşir neşir olunca telefonunu alırsın, telefon açınca geliyolar :D Olmadı Garın büfesi açık oluyor :D
sanırsam araba'da var e daha ne, biz otobüsle 1 saat gider gelirdik gecenin 2'sinde :D

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen daha yenisin ondan bulamamışsındır :D İki gün sonra Öğrenci yurdunun orada bayilerle haşir neşir olunca telefonunu alırsın, telefon açınca geliyolar :D Olmadı Garın büfesi açık oluyor :D
sanırsam araba'da var e daha ne, biz otobüsle 1 saat gider gelirdik gecenin 2'sinde :D

ahaha :D gece tarifesi uygular abi onlar :D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahaha :D gece tarifesi uygular abi onlar :D

Yok, otobüs şöförü ile de ahbap olduyduk artık gide gele, özellikle aynı saatte gider gelirdik ki aynı şöför olsun, bizim çakallar 2-3 dal sigara verip beleşe giderlerdi ha ben devamlı atardım bilet orası ayrı :D Zaten gecenin 2'si kimse olmazdı muhabbet ede ede, otobüsün içinde göbek ata ata giderdik :D

Son düzenleme:

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok, otobüs şöförü ile de ahbap olduyduk artık gide gele, özellikle aynı saatte gider gelirdik ki aynı şöför olsun, bizim çakallar 2-3 dal sigara verip beleşe giderlerdi ha ben devamlı atardım bilet orası ayrı :D Zaten gecenin 2'si kimse olmazdı muhabbet ede ede, otobüsün içinde göbek ata ata giderdik :D

:D:D

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir sıralamasından,bayii sıralamasına ne zaman geçtik.Bak bi de askerlik muhabbeti başlarsa çıkarım len bu forumdan.:maden::rakir:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 senedir kayserideyim 2010 senesinde izmirden buraya geldim.İlk geldiğimizde biraz bunalım olduk şehir güzeldi fakat takılacak fazla yer yoktu ama kısa zaman içerisinde çok şeyler yapıldı metro ,meysu, kayseri forum derken şehir epey bi gelişti.Ben anayurtta oturuyorum kiralar öğrenciler ve memurlar için çok ideal ortalama 300-400 arası kirası olan 120 ila 150 m2 evler var .Üniversitesi büyük ortam yine idare eder.Dışarda fazla bişi dönmez ama ortamlar genelde hep evlerdedir kışın erciyeste kayak yazın alidağında mangal iyi sarıyor.şehrin yolları oldukca geniş ve sıkıntısız belediye iyi çalışıyo üniversitenin yukarısına yeni yurt yapıldı dışardan çok iyi görünüyor ama erkekmi kızmı bilemiyorum öğrenci olsam burayı tercih ederdim....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Büyükşehirleri seviyorsan Hatay'ı yazma derim. Bir süre sonra sıkılacaksındır.

Fakat şu da var ki; sosyallik anlamında gayet yeterli bir şehir. Küçük olsa da, çok çeşitli mekanlar bulamasan da rahat edeceğini düşünüyorum. Her gece başka bir bar demediğin sürece, ucuz ve yeterli bir şehirdir Hatay...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sivil havacılık okumayı düşündüğüne göre yazdığın şehirler arasında elbette birinci tercihin Eskişehir olmalı. Kışları kuru soğuk vardır ama Ankaralı olarak yabancılık çekmezsin:) Ayrıca hızlı tren harika birşey. Birkaç kez Bursadan Ankaraya giderken kullandım, o rota üzerindeki vazgeçilmezim oldu:)

Kayseri büyük ama çok sıkıcı bir şehirdir.

Kocaelini anlatmaya gerek yok. Kocaeli Üniversitesinde okumuş biri olarak ben izmiti seviyorum. Sanayisi ile küçük bir yere sıkışmış olsa da, konumu ve üniversitesi iyi.