Bu kadarda olmaz dediğim an!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hangi sorgularda çıkıyor? Nasıl bir mantığı var hala anlamış değilim!

Çarpan kişi ile ilgili bir durum değil mi? Veyahut neden arabanın üstünde böyle bir mim bıkakıyorlar?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında bu kan bedeli vs araç sigortası tarafından karşılanması gerek bildiğim kadarı ile de sigorta belli bir bedeli kan bedeli olarak ödüyor. Poliçe de yer alan ölüm ve yaralanma bedelli kalemleri altında ama sanırım verilen bedel yeterli gelmediği içinde kazayı yapan ölüme sebep veren kişilerden de tahsil edilme yoluna gidiliyor. Buda ilk olarak araç plakasına tedbir konmasından adamın mal varlıklarına tedbir koymaya kadar gidiyor. Karman çorman iş anlayacağın.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kan parası verdi olay kapandı oh ne güzel değil mi , böyle bir zihniyeti doğru bulanlara diyecek lafım yok bir anne baba ne zor şartlarda büyütüyor çocuklarını siz ise m3 bir motora çarptı iki kişi vefat etti onlarda kan parası verdi olay kapandı diyerek bir nevi olaya sempatizan bir açıdan yaklaşıyorsunuz

İnsan hayatı para ile asla ölçülemez

Ortada suç varsa ceza da olmalı vicdanda

Allah kimsenin evladına ölüm acısı da yaşatmasın ondan gelecek kirli paranın mutluluğunuda

Saygılarımla

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kan parası verdi olay kapandı oh ne güzel değil mi , böyle bir zihniyeti doğru bulanlara diyecek lafım yok bir anne baba ne zor şartlarda büyütüyor çocuklarını siz ise m3 bir motora çarptı iki kişi vefat etti onlarda kan parası verdi olay kapandı diyerek bir nevi olaya sempatizan bir açıdan yaklaşıyorsunuz

İnsan hayatı para ile asla ölçülemez

Ortada suç varsa ceza da olmalı vicdanda

Allah kimsenin evladına ölüm acısı da yaşatmasın ondan gelecek kirli paranın mutluluğunuda

Saygılarımla

Kardeşim hani her zaman söylediğimiz bir şey vardır. Bu ülkede neden ucuz bir şey yok diye...

Aslında var var hemde çok var... insan hayatı çok ucuz... nerede ise bedava...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz herhangi bişeye yaklaşımda bulunmadık ki?
2012 de 2002 model bi aracın kazalı olup hild işlere bulaşmasıdır ...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer durumu ben yaşadım,adapazarına bir civic e bakmaya gittim,
bak dedim baştan söyleyeyim,benim vaktim de naktim de değerli;bana söyle olmazsa gelmeyeyim,de bu araba sana gelmez...

dememişim gibi...

araba gittim 3 parça geliyor...2 parçasında boya olan arabanın 4-5 parçası değişik,komple macun çatlağı...içine köpek bağlasan durmaz...

aldığım son yanıt abi 7-8 yaşında araba olsun okadar diyince ana bacı yaparak dalacaktım...
onlar 3 kişi biz 2...ama gözüm döndü..kendi mahallelerinde dedim burada kendimi öldürtürüm,ama sizide sağ koymam... yanımdaki arkadaşta azcık polisti...birazcıkta silahı görününce gömlekten :) bi 100 lük aldım döndüm :)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer hikayeleri hemen hemen hepimiz yaşadık. ne olursa olsun para için başkasına yüzünü karartmaya kul hakkına girmeye değmez.