Bu kadarda olmaz dediğim an!

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Etraf sahtekar kaynıyor. benım kazalı halde sattıgım aracı yaptırıp bınecegım dıyen adam yaptırıp ılana koymustu hemde cızık dahı yok duıyerek.Allah bildiği gibi yapsın boyle ınsanları. Ne diyelim. Allah karsımıza hep ıyılerını cıkartsın...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabaya 17.500 verdiler, su kaçağı var diye satamadım 20 liralık sıkıntısı varmış...Afyon ufak yer yok bana bozuk araba sattın diye çemkirir ben de alttan almam sonra topluca saldırmaları meşhurdur, tefi deldiririz diye satamadım velhasıl :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dürüst insan olsun canımızı yesin, hepimizin istediği bu.
Adamın teki geçen gün Broadway satıyor, arabayla takla attım sağ kurtulduğuma duacıyım, 82000 km'de ilk sahibiyim yazmış.
Diğerleri gibi sadece komple boyalı diyip fahiş fiyatlara satabilirdi.

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cruze satacağım zaman birisi aradı. Yarın sabah bakacağım, kaporayı veririm bağlarız dedi. Eyvallah dedim ben de... Kaza v.s. herhangi bir şey yok değil mi dedi, yok dedim.

Ertesi sabah buluşma saatinden bir saat önce bir telefon geldi. Eee bu aracın 8.000 TL hasar kaydı varmış. Mesaj attın mı, yok! O zaman neye dayanarak söylüyorsun? Sigortacı arkadaş bakmış. Gel araca bak dedim. Kaportacı ve boyacı orijinal dedi. Mesaj hasarsız dedi. Sonra benim sigortacıma gittik. Ekranı gösterdi. Bizim eleman "haaa anladım" dedi. :)

Günahını almak istemem ama ben işi bilmeyen biri olsaydım belki üç beş daha kırarım umuduyla bir zoka atmak istedi. Baktı ki ben yemeyeceğim, diretmedi. Dedim ya günahını almayayım ama bana böyle geliyor.

Kısacası satıcısı da alıcısı da ilginç. Dikkatli olmak gerek!