Boya Koruma - Parlatma

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma - Parlatma

cam  filmi kaliteliyse bence 750 uygun sayılır helede 600 e falan çekerseniz yapılabilir.cam filmine bile 300 den aşağı istemyiyolar

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

motor koruma nekadar bilmiyorum ama fiyat 600TL gibi olursa makul olabilir, tabi bayi için makul öyle diyelim yoksa dışarda tabiki çokçok ucuza yapılabilir ama kalitesiden şüphe edilebilinir, tandıdık olmadığı sürece.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,
3m in vip koruması hakkında bilgisi olan var mı?
Bayideki arkadaş bu paketin normalde 1300 lira olduğunu,ama müşterilerine 750 liraya yaptıklarını söyledi.
Paket içeriği boya koruma, motor koruma ve 4 cam için kırılmayı önleyici ve hafif koyu görünen cam filmi.Fiyat makul mu?

Teşekkürler

ben boya koruma, motor koruma, jant koruma, koltuk koruma, su itici hepsini 275 e yaptırdım

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun nazar boncuğu olsun onlar

boya koruma taş vs. gibi darbelere karşı korumaz. bunun için kaput filmi yapıyorlar ama fiyatı bana yüksek geldi yaptırmadım

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sert gelen çakıl taşına karşı kaput filminin de hiç bir etkisi yok. kaput filmi çok yavaş taş sıçramalarına ve sinek yapışmalarının boyaya zarar vermesine karşı koruyor onun dışında bir numarası yok

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

düzeltin yanlışsa eğer.
Boya koruma özellikle siyah araçların güneş ışınlarından etkilenmemesi için boyasının zarar görmemesi için uygulanan bir koruma şeklidir, tabi bide kuş pisliği ve buna yakın şeyleri bir süreliğine engelliyor bunlar asit olduğundan aslına boya korumada işe yaramıyor ama zaman kazandırıyor. Aracı yıkadıktan sonra boya koruma sayesinde su araç üzerinden kayıp gidiyor bunun sayesinde yine güneş ışınları su damlalarına vurup boyaya zarar vermesini engelliyor.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar servisten teslim almadan önce aracımı fırça ile yıkamışlardı. Örümcek ağları gibi güneş vurunca belli oluyor. Bu örümcek ağı gibi kılcal çizikleri gidermem için araca hangi işlemi uygulatmam lazım. Sadece cila yeterli olur mu? Yoksa pasta cila şart mı? Pasta cila yaptırmanın bir zararı var mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pasta cila uygulatın bir kere zarar vermez araca
çok sık yapılmazsa problem olmaz

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
sert gelen çakıl taşına karşı kaput filminin de hiç bir etkisi yok. kaput filmi çok yavaş taş sıçramalarına ve sinek yapışmalarının boyaya zarar vermesine karşı koruyor onun dışında bir numarası yok

kaput filmi olan bir arkadaşım kırmızı ışıkta beklerken önünden geçen bisiklet dengesini kaybedip üzerine düşmüş ve kaput üzerinde yaklaşık 30cm lik bir cizik ve göçük oluşmuş. eyvah kaput gitti derken filmi çekip çıkardım boyada hiç bir şey yoktu, göçük içinde otokinge gittim vakumla düzelttiler, hasarsız atlattım kaput filmi olmasaydı boya gitmişti dedi