BOSCH AERO TWİN Silecek

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net
Ynt: BOSCH AERO TWİN Silecek

Teşekkür ederim. Diyarbakır'dayım İnternette kargo dahil 69 TL ye sipariş verdim. Servise taktırayım diye düşünüyorum.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silecek alma aşamasındayım ben de. Sileceklerim çok sesli silmeye ve düzgün silmemeye başladı, bir an önce almak istiyorum rahatsız ediyor özellikle sesi.

BOSCH veya daha önce forumda arkadaşlarımızın memnun kaldığı SİLBAK marka silecek alacağım.Tavsiyelere açığım :)

Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum :)

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Silecek alma aşamasındayım ben de. Sileceklerim çok sesli silmeye ve düzgün silmemeye başladı, bir an önce almak istiyorum rahatsız ediyor özellikle sesi.

BOSCH veya daha önce forumda arkadaşlarımızın memnun kaldığı SİLBAK marka silecek alacağım.Tavsiyelere açığım :)

Bosch Car Servisten temin edin daha ucuz ve montaj ücretsiz. Arkadaş 69 Tl' ye almış pahalı geldi bana. Ben 50 TL' ye yakın zamanda aldım.

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:

Ben daha önceki yorumları okuyup silbak almıştım oldukça da memnunum, montaj konusunda da hiç endişe etmeyin çok basit 30 saniyenizi almaz arabanızın anahatarıyla bastırıp eskisini çıkartabilirsiniz.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

perionur link' Alıntı:
Bosch Car Servisten temin edin daha ucuz ve montaj ücretsiz. Arkadaş 69 Tl' ye almış pahalı geldi bana. Ben 50 TL' ye yakın zamanda aldım.
Hangisinden aldınız acaba ben de oradan alayım,  şimdi istanbulda 3 tane bosch car servısle gorustum h kasa için olanına bile 77 lıra fıyat cektıler j kasa ıcın ellerınde yokmus ve 50lıraya falan satılmadıgını soyledıler, swf diye bır marka onerdıler almanmış oda ve 90 lıra fıyat cektıler artı montaj falan da ucretsız degıl onun ıcınde 20 lıra ıstedıler.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

6 yeri aradım hiçbirinde yok enteresan bır durum tedarik etmede sıkıntı yasıyoruz dıyolar çektikleri fıyatta 80:) 50 lıraya alan varmıs dedım kıvırdılar daha ucuz olan modelıde var dedıler bu istanbulda sahtekar olmayan bırılerı kaldı mı acaba merak edıorm.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Hangisinden aldınız acaba ben de oradan alayım,  şimdi istanbulda 3 tane bosch car servısle gorustum h kasa için olanına bile 77 lıra fıyat cektıler j kasa ıcın ellerınde yokmus ve 50lıraya falan satılmadıgını soyledıler, swf diye bır marka onerdıler almanmış oda ve 90 lıra fıyat cektıler artı montaj falan da ucretsız degıl onun ıcınde 20 lıra ıstedıler.

Silecek takmaya 20 lira isteyen şeref yoksunu servisin.....

En becerilsiz insan 1dk da takar. Servisteki usta 15sn.

Bende bugün özen ticaretten bosch sipariş ettim. Fiyat 64TL + kargo

Bunun dışında opelgm.com da iki çeşit var;

SWF 70TL + kargo
GM 126TL + kargo.

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim silecekler cok sesli çalışıyor bu gun servis de sordum diğer arabalar da denedik hepsi sesli çalışıyor...cozum yok gibi...servise gitmisken sis farlarimi da diamond vision yaptim kisa farlar ile uyumlu oldu...cok az kosesinden deforme olan kapi esigini yenilettim...isteyen bir arkadaş olursa kapi eşik yazisini verebilirim.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Hangisinden aldınız acaba ben de oradan alayım,  şimdi istanbulda 3 tane bosch car servısle gorustum h kasa için olanına bile 77 lıra fıyat cektıler j kasa ıcın ellerınde yokmus ve 50lıraya falan satılmadıgını soyledıler, swf diye bır marka onerdıler almanmış oda ve 90 lıra fıyat cektıler artı montaj falan da ucretsız degıl onun ıcınde 20 lıra ıstedıler.

Antalya Serik Bosh Car servisinden Ağustos sonu Bosch aerotwini 50 tl' ye aldım. Kutusu da içinde orjinal silecekler ile birlikte duruyor. Ellerinde yoktu 2 gün sonra getirttiler. Ben de internet fiyatlarını görünce 100 TL gidecek demiştim :) ancak yarı fiyatına alınca şaşırdım. Keşke iki tane alsaydım. Neyse bayrama gidince fiyat değişmemişse yedek hatta isteyen olursa onlarada alırım :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takmak çok çok kolay sakın  para verip taktırayım diye düşünmeyin. Yeni sileceklerin bağlantı yerine baktığınızzda mantığı anlayabilirsiniz hiç ilginiz olmasa bile. Swf denen valeo nun sileceğidir. Ki valeo da kaliteli marka.