BOSCH AERO TWİN Silecek

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: BOSCH AERO TWİN Silecek

İnceleme için çok teşekkürler..Bülent abi bilgilendirme içinde çok teşekkürler sanada...
Valla ben 15.000 bakımını bekliyorum.Şuan 14.200Km deyim. Götürünce gene söylicem servis müdürü arkadaşıma.Bu kollarda sorun var diye.Fıskiye için Ankaradan bir abimizden ayarlama çubuğu almıştım.Onuda götürücem yanımda ayarlayamıyoruz derlerse ayarlasınlar diye..
Heyecanla 15.000 bakımını beklıyorum.
Bakım listem baya kabarıklaştı... walll
İzlenimlerimi geniş bir zamanda yazacağım..
Selamlar

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde silecek özellikle soldaki hafiften dağıtarak siliyor.bu kış çok don oldu bazen camın üzerinde kadlı silecekler zarar görmüştür illaki.
Bilgi veren tüm arkadaşlara. thnxx

vnyvolkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgilendirme için teşekkürler bende silecek sorunu yaşayanlardanım :(

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum paylaşım için teşekkürler, çok faydalı olmuş.  bravoo
Silecek ayarı nereden yapılıyor bilen var mı? Vida gibi bir şey mi var?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum ayar işini kendi servisimdende öğrenmeye çalışacağım. Bu aralar işlerim çok. Vakit bulabildikçe ilgileniyorum. Aklında varsa silecek işi dediğim gibi. Hani 50 lirada değilim ama tamamen gereksiz yere vermenin de anlamı yok. Ben verdim, sizler yanılmayın :)

Emre Bey kendi servisimde derken nereyi kastediyorsun merak ettim ve kastamonuda ufak tefek işlerini halletmek için hangi servislere gidiyorsun beni bilgilendirebilir misin? başımıza bişey gelirse kalmayalım kastamonuda dımdızlak :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgiler için  thnxx

Dışardan bakışta silecek lastiğinde bir yıpranma görünmesede lastik zamanla sertleşiyor. Zaten ses yapmasıda aşınmasından değil esnekliğini kaybetmesinden.

Kol ayarı işini önermiyorum. Bir bozdularmı birdaha adam olmuyor. Daha da beter oluyor. İş kol değişimine kadar gidiyor. Ayrıca eğip bükerek ayarladıklarınıda hatırlatmak isterim.

Kısaca gereksiz dememek lazım diye düşünüyorum. Silecekleri yenilemek en kolay ve ucuzu.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyide benim yeni sileceklerin de eskisinden farkı yok silme açısından. Yine birkaç seferin ardından iz bırakıyor.  Hem eski silecekler geldiği günden itibaren aynı. Sertleşmeye vakti de, şartları da olmadı. Bu da işin başka yönü.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
Dostum ayar işini kendi servisimdende öğrenmeye çalışacağım. Bu aralar işlerim çok. Vakit bulabildikçe ilgileniyorum. Aklında varsa silecek işi dediğim gibi. Hani 50 lirada değilim ama tamamen gereksiz yere vermenin de anlamı yok. Ben verdim, sizler yanılmayın :)

Emre Bey kendi servisimde derken nereyi kastediyorsun merak ettim ve kastamonuda ufak tefek işlerini halletmek için hangi servislere gidiyorsun beni bilgilendirebilir misin? başımıza bişey gelirse kalmayalım kastamonuda dımdızlak :)

Benim servisim çorum giray. Buradaki bayisinden aldım aracı. Ufak tefek işleri, işin çeşidine göre halledecek en iyilere götürüyorum. Çoğu arkadaşım, dostum zaten. Sıkıntı olursa haber verin hallederiz ;)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
İyide benim yeni sileceklerin de eskisinden farkı yok silme açısından. Yine birkaç seferin ardından iz bırakıyor.  Hem eski silecekler geldiği günden itibaren aynı. Sertleşmeye vakti de, şartları da olmadı. Bu da işin başka yönü.
Artık ses olayı kalmamıştır sanırım? Benim sıkıntımda zaten silme değil. Muntazamen siliyorlar,fakat çıkan ses çok korkunç....

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Artık ses olayı kalmamıştır sanırım? Benim sıkıntımda zaten silme değil. Muntazamen siliyorlar,fakat çıkan ses çok korkunç....

:)  Ses evet şu an yok gibi. Ama adam gibi bir yağmura denk düşmediğimden bilemiyorum çalıştıkça ne olurdu. Diğer arkadaşlarınkini bilemem ama benim sileceklerin öyle hava şartlarından etkilenip özelliğini kaybetme şansı olmadı. Benim fikrimce kollarda bir sıkıntı var. ևünkü ses yaparken ilk çalışmada değil iki üç sefer çalıştıktan sonra garçlamaya başlıyordu. Lastiği sertleşen sileceğin her daim aynı şartta ses çıkarması gerek.