BOSCH AERO TWİN Silecek

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu var olan başlığa eklemek istemedim. ևünkü gözden kaçabilir diye düşündüm. Yönetici arkadaşlar nasıl uygun görürse istenilen yere alabilirler.

Bugün uzun zamandır bagajda bekleyen bosch aero twin sileceklerimi takayım dedim. Ve sonuç;

[img=800x600]http://d1204.hizliresim.com/w/k/4krrt.jpg[/img]

Gördüğünüz üzere aracın üzerindeki silecek ile sonradan alınan Bosch Aero Twin birebir, herşeyi ile aynı. Resimlerde en sağdaki silecek aracın üzerinde gelen silecek (üzerindeki çiziklerden anlaşılıyor zaten) ve marka amblemine dikkat. :)  Sileceklerinden memnun olmayan arkadaşlar, ilk yapılacak işin silecek kollarının ayarlarının yapılması olduğu artık kesin gibi. ևünkü silecek lastiklerimde hiçbir bozulma deformasyon yoktu, kalitesiz malzemedir derken en kaliteli marka çıktı. Boşuna bunlara para vermeyin derim.

[img=800x600]http://d1204.hizliresim.com/w/k/4krzt.jpg[/img]

[img=800x600]http://d1204.hizliresim.com/w/k/4ks60.jpg[/img]

Bu da Bosch un amblemi :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BOSCH AERO TWİN Silecek

Emre abi bilgilendirme için teşekkürler.  :)

Bu bilgi en çok benim işime yarayacak çünkü sileceklerim baya izli silmeye ve ses yapmaya başlamıştı.

Silecek kollarına ayar yapma kısmını tam anlayamadım abi, ne gibi bir ayarlama derdimizin dermanı olur acaba?  :)

Bu arada aracının teknik gri olduğunu şuanda öğrendim, renktaşmışız da haberim yokmuş.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EMRE paylaşım icin sagol
mert in dedıgı gibi ayar işini biz yapabılırmıyız yanı nasıl yapılıyor acaba

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert Benimkiler de inanılmaz sesli çalışıyordu kışın. Yenilerini buzdan soğuktan bozulur diye bekletmiştim. Bugün sürprizi yaşadık :)  Ayar derken silecek kollarında ayar olması lazım diye düşünüyorum. Aynen ilk başlarda bilmediğimiz fıskiyelerin ayarı gibi. ֜zerindeki silecekler mükemmel durumda, en ufak yıpranma yok. Ve tüm heryerini inceledim, ikiz mal. Değiştirmeyi düşünüyorsan boşuna bunlara para verme. Servisi zorla kolları ayarla diye.  :)

bulent_tnt link' Alıntı:
EMRE paylaşım icin sagol
mert in dedıgı gibi ayar işini biz yapabılırmıyız yanı nasıl yapılıyor acaba

Dostum ayar işini kendi servisimdende öğrenmeye çalışacağım. Bu aralar işlerim çok. Vakit bulabildikçe ilgileniyorum. Aklında varsa silecek işi dediğim gibi. Hani 50 lirada değilim ama tamamen gereksiz yere vermenin de anlamı yok. Ben verdim, sizler yanılmayın :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Mert Benimkiler de inanılmaz sesli çalışıyordu kışın. Yenilerini buzdan soğuktan bozulur diye bekletmiştim. Bugün sürprizi yaşadık :)  Ayar derken silecek kollarında ayar olması lazım diye düşünüyorum. Aynen ilk başlarda bilmediğimiz fıskiyelerin ayarı gibi. ֜zerindeki silecekler mükemmel durumda, en ufak yıpranma yok. Ve tüm heryerini inceledim, ikiz mal. Değiştirmeyi düşünüyorsan boşuna bunlara para verme. Servisi zorla kolları ayarla diye.  :)

Peki abi servisle bu konu hakkında bir görüşme yapayım da şu sileceklere bir ayar versinler o zaman.  :)

Zaten perşembe günü Odak'a gidecektim, arada bu işi de halletmiş olurum.  :)

thnxx

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok merak edilen bir paylaşımdı teşekkürler çok güzel olmuş :)
benim sileceklere daha önce ayar yapılmıştı ve düzelme olmuştu
daha önce de bahsetmiştim
ancak yıpranma olduktan sonra alınabilecek en iyi silecek bu olsa gerek
sonuçta Bosh ve orjinali ile birebir

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EMRE senın ınternetten aldıgın ılecekler degılmı bu..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
mugladan bugra da alacaktı barı mesaj atayımda bosuna almasın

045thumbsup

Lastikler çok kolay şekilde çıkıyor koldan. Çıkarıp bakmak lazım. Benimkilerin yenilerden hiçbir farkı yok yıpranma bakımından da. Tamamen gereksiz bir harcama. Lastikler sıcak soğuk derken kalitesiz gitmiştir diye düşünmüştüm ama Bosch un böyle olmasına imkan yok, olsa bile yeni alınanlarda aynısı olacak. Neresinden baksan gereksiz konumda.