birine çarptım

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Dostum kendini bu kadar yipratma bence olan olmus keske olmasaydi ama olmus hic kendini uzmeni gerektircek bir durum yok. Sen elinden gelebilcek her seyide yapmissin millet vurup kaciyor insanlara. Benden sana tavsiye hic uzme kendini buyutulcek bir sey yok arkadasta hukuksal kismini anlatmis bosuna kafana takip ne kendini ne aileni uz.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: birine çarptım

Allah yardımcınız olsun hani başına gelmeyen bilemez derler ben yolda kuş bile ezmemek için kendi aracımı tehlikeye atıyorum sizin bu yazdıklarnzdan da aynı psikolojide oldugunuz belli oluyor. Bu aralar en büyük yardımcınız eşiniz ve ALLAH (c.c) olacaktır maneviyata sığınmanızı öneririm. Allah yardımcınız olsun kardeşim...

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük gecmis olsun allah bi daha göstermesin...

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok büyük geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın daha kötü de olabilirdi.Benimde trafikte en çekindiğim şey toplu taşıma araçlarının yanından geçmek.Vicdanınız rahat olsun.siz elinizden geleni yapmışsınız

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Mutlak surette orayi goren mobese yada guvenlik kamerasi vardir. Hukuksal boyutta can yeleginiz bu kayitlar olur. Arastirmanizi oneririm. Caninizi hic sıkmayın, kendinizi rahatlatin yeter.
arastırdık herhangi bir mobese kamera hıc bısey yok etrafta olayı kayıt altına alan bi kamera mevxut degıl şahit'i bulamazsam işim Allah'a kalıyo ailenin paragözlü çıkarcı olmasa onlarda durumu kabul ediyorlar ancak maddi durumlarının kötü oldugunu söylüyor sürekli ailesi :( ve bundan bişey cıkartacaklarına emin olmaları beni çok şaşırtıyor daha önce mutlaka tercübeleri olmalı bu konuyla ilgili ki bukadar kati bi şekilde hastaneye gelmeden durumu öğrenmeden avukata gitmiş verasetcisi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Büyük geçmiş olsun.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. başımıza gelse muhtemelen sizden farksız oluruz ancak yine de kendinizi bu kadar üzmeyin. sonuçta ölüm yok.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt:

firakog link' Alıntı:
arastırdık herhangi bir mobese kamera hıc bısey yok etrafta olayı kayıt altına alan bi kamera mevxut degıl şahit'i bulamazsam işim Allah'a kalıyo ailenin paragözlü çıkarcı olmasa onlarda durumu kabul ediyorlar ancak maddi durumlarının kötü oldugunu söylüyor sürekli ailesi :( ve bundan bişey cıkartacaklarına emin olmaları beni çok şaşırtıyor daha önce mutlaka tercübeleri olmalı bu konuyla ilgili ki bukadar kati bi şekilde hastaneye gelmeden durumu öğrenmeden avukata gitmiş verasetcisi
O halde tecrube ikrardan dogar, daha once boyle bir olaydan da faydalanmis olmalari muhtemel anlattiginiza gore. Bunu goz onunde bulup arastirin, konuyla alakasiz olarak maalesef ki colugunu cocugunu denize atilan canli yem misali sokaga salanlarla karsilasiyoruz. Kurumsal kimliginiz hukuksal olarak size pozitif katki saglar. Yaptiklarinizda cabası. Bunlar bile fazlasiyla maddi ve manevi olarak sizi rahatlatsin. Korktugunuz gibi senaryolarla karsilasmazsiniz merak etmeyin. Daha genis bir zaman diliminde cevreyi sakin kafa ile kolacan edip goruntu alabilecek acida kamera olup olmadigina tekrar bakin. En azindan civar esnaftan goren olmustur, sahitler vardir. Mutlaka soguk kanlilik ve metanetli olun.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ÇOK BÜYÜK GECÇMİŞ OLSN GERÇEKTEN YAŞANANLARA ÜZÜLDÜM... ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN SİZDE DUANIZI EKSİK ETMEYİN.