Astral Seyehat ! Yazılanlar Doğru mudur acaba ?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teşekkürler böyle bir yazıyı forumla paylaştığınız için..

Sonuna kadar okudum ve merak ettiğim bu konu hakkında birçok şey anladığımı hissettim.. Dahada araştırmak gerekli diye düşünüyorum..

Öte yandan şunuda ekleyeyim, gerekli veya gereksiz ancak siz bir bilgi paylaşımı yapmışsınız, ancak yorum yapan tüm üyeler olayı bir kenara bırakıp 'yine ve her zamanki gibi' kendi eğlencesini yaşamışlar.. Yazık...!

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edit...

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teşekkürler böyle bir yazıyı forumla paylaştığınız için..

Sonuna kadar okudum ve merak ettiğim bu konu hakkında birçok şey anladığımı hissettim.. Dahada araştırmak gerekli diye düşünüyorum..

Öte yandan şunuda ekleyeyim, gerekli veya gereksiz ancak siz bir bilgi paylaşımı yapmışsınız, ancak yorum yapan tüm üyeler olayı bir kenara bırakıp 'yine ve her zamanki gibi' kendi eğlencesini yaşamışlar.. Yazık...!

Forumdan ziyade bizim milletimiz makarayı sever ,,, tesekkurler

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.....

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye burası resmi kurum mu? anlamıyorum bu forumda devamlı resmi bi şekilde konuşulup hiç eğlenilmicek mi? biraz rahat olun herşeyi bu kadar kafaya takmayın. Bu memlekette kafaya takcak daha çooookk önemli şeyler var:D:D

Eğlenmek için farklı konu başlıkları mevcut.. Bir üyenin paylaştığı konunun içerisine giripte geyik yapmak eğlenceden ziyade saygısızlıktır..