bi bilen yokmuuu?

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
öncelikle aracın ruhsat fotokopisini al, sonra notere gidiyosun (adresini dogru adres bildir cunku cezalar oraya geliyor) 30ytl filan tutuyor motor şase senin üstüne alcak kişilerin ismini ve almaya filan yazdır onlar bilir zaten, noter kağıdını oraya yolla bursa ya, daha sonrada onların noterden alacağı kagıtla emniyete git o kadar.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle aracın ruhsat fotokopisini al, sonra notere gidiyosun (adresini dogru adres bildir cunku cezalar oraya geliyor) 30ytl filan tutuyor motor şase senin üstüne alcak kişilerin ismini ve almaya filan yazdır onlar bilir zaten, noter kağıdını oraya yolla bursa ya, daha sonrada onların noterden alacağı kagıtla emniyete git o kadar.

onlarn noterden alıcağı hangi kağıtla? anlamadım? ben noterden wekalet alıp adama yollucam o benim ruhsatı çıkartıp yollucak bana..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet ben alıcam.. bi muameleciye üzerime alması için wekalet werip ruhsatla noter satışını yollucam. o benim yerime halledip bana geri yollucak. benim tek sıkıntım adres werdim yer için muameleciden ikametgah isterlermi?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
elinde başka aracın varsa banada bir vekalet göndersen diyorum:) :)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
ayrıca tekrar yazıyorum ikametgah istemezlerrrrrr

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
basta dediğim gibi
öncelikle aracın ruhsat fotokopisini al, sonra notere gidiyosun (adresini dogru adres bildir cunku cezalar oraya geliyor) 30ytl filan tutuyor motor şase senin üstüne alcak kişilerin ismini ve almaya filan yazdır onlar bilir zaten sadece üzerime almaya yazdir noterden alacağın kagıdı ankara(bu dogrusu) yolla. onlar bu noter kagıdı ile ankarada ki bi notere giderler yeni bir noter kagıdı alırlar (bu 250-300 tahmını tutar) yeni kagıdı sana yollarlar sende yeni kagıtla bulundugun yerdeki emniyete gidersin noter kgıdını verirsin yeni olanı oda 150den az bi para tutar bu kadar.

ikamet adresi olarak senin gidecegin ilk noter adres ister

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basta dediğim gibi
öncelikle aracın ruhsat fotokopisini al, sonra notere gidiyosun (adresini dogru adres bildir cunku cezalar oraya geliyor) 30ytl filan tutuyor motor şase senin üstüne alcak kişilerin ismini ve almaya filan yazdır onlar bilir zaten sadece üzerime almaya yazdir noterden alacağın kagıdı ankara(bu dogrusu) yolla. onlar bu noter kagıdı ile ankarada ki bi notere giderler yeni bir noter kagıdı alırlar (bu 250-300 tahmını tutar) yeni kagıdı sana yollarlar sende yeni kagıtla bulundugun yerdeki emniyete gidersin noter kgıdını verirsin yeni olanı oda 150den az bi para tutar bu kadar.

ikamet adresi olarak senin gidecegin ilk noter adres ister
ya ben yanlışmı anlatıyorum arkadaşlar satıcıda alıcıda bursada...... biz burda noterde satışı yapacağız zaten.. ben noterden satış yaparken ankara adresi wericem. satıcı benle bursada!!!! ankaraya sadece ruhsat gitcek.biz burda satış işini kendi aramızda noterde yapacağız zaten.. yanlış anlama oldu sanırım...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
baştan söylesene kardeşim.ruhsatın ankaraya gitmesine gerek yok ki builunduğun ilde değiştirelibilrisinz.