bi bilen yokmuuu?

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben aracın ruhsatını üstüme alacağım ama çok kararsız kaldım.. ben bursadayım. araç ankara plaka.ankarada birine wekalet wersem.noterdede herhangi bi tanıdığın adresini wersem satış sırasında.bi sorun çıkartırlarmı wekalet werdiğim kişiden benim ikametgahımı isterlermi?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
sakın vekalet verme arkadaşım.sadece noterde tanıdığının adresini ver yeterli.devir işlemleri sırasında ikametgah istenmiyor.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Sivasdayim Ama Arabam Kayseri Plaka Kayseride Bir Akrabamim Adresini Verdim O Kadar Ceza Islemi Gelirse Bu Adrese Gidiyor Birde Emniyet Mudurlugune Dilekce Yazdim Sivasda Yasadigimi Burada Gecici Olarak Kalacagimi Ve Ve Islemlerimin Bu Adresde Gerceklesmesini Istedim O Kadar Ruhsatida Uzerime Aldim

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
vakalet verirken dikkat edeceğin tek sey aracın plakası vede motor şase numaralarını yazdır. korkmana gerek yok bu tür işlemler bu sekilde yürüyor

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
tabi vekalet verdiği kişi güvenilir olursa sakınca yok ama sıradan birine verirse bye bye otomobim

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
ben vekalet verdim hiç tanımadığım birine hayatımda gormedim biri hem nasil "bye bye" olacakkı

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bursada ikametgah istiyorlar.sadece bursadamı isteniyor bu ikametgah.. wekaleti sadece bnm yerime aracı üstüme geçirmesi için wericem.bundan bişe olurmu?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası turkıye her an ne olucagı bellı olmuyor onun ıcn sen essegını saglam kazıga bagla dıyurm anladın benı sonra kotu sonuclarla karsılasıyoruz ....

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
noterde su plakalı su motor numaralı aracı ustume almağa yetkilidir yazdırıyosun. satmaya değil bu durumda nasıl "bye bye" olur.