Benzin fiyatlarını düşürmek için!!!!!!

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hahahahahah tam bi sacmalık hahahah

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benzin pahali ben cok dertliyim ama cozum cok sacma ona guluyom
aklima geldikce guluyomm..
kesin maille gelmiştir. cok komik yaa

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hükümet bizi sömürüyor bunun farkına vardık umarim bence toplanip otobanları kapatalım. Ve bu bir gun degil arada sık sık yapmak lazim.

iste bu cozum olur fransda kamyoncular dizel fiyatlari icin otobani kapatmislardi dewlete zarari buyuk olunca yapilan zammi geri almak zorunda kaldilar...
ama fransa kucuk kapat otobani turkiyede nasil kapatacan???

iste cozum ve ses getiren eylem budur asil...

klink21bucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aziz Nesin'i sevmezdim pek ama zamanında demişti Türk halkının %80i aptal diye.orda adamın dediğini meğer yanlış anlamışım adam aptal demekle cahil demek istemiş.ona % 100 katılıyorum.halkımız kadar tepkisiz bir millet ne görülmüş ne duyulmuş.ya avrupa ülkesinde olacak böyle şeyler yemin ederim var ya gidip başbakanı vururlar ya.biz zihniyetimizi değiştirmedikten sonra insanlarımızı eğitmedikten sonra en önemlisi OKUMADIKTAN SONRA bu şekilde gideriz.bana söyler misiniz hükümet çıkıp benzini 10 lira yaptım dese ne yapacak bu millet.en fazla 3-5 gun bağırtı çağırtı sonra her şey aynı.bu millete bu zamlar yemin ederim ki az.ben olsam daha fazla zam yaparım nasıl olsa ne verirsen alıyor bu halk..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en guzel yakıtı satan fırmaları seçmişsiniz sizde. ben uyamam bu işe malesef

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iste bu cozum olur fransda kamyoncular dizel fiyatlari icin otobani kapatmislardi dewlete zarari buyuk olunca yapilan zammi geri almak zorunda kaldilar...
ama fransa kucuk kapat otobani turkiyede nasil kapatacan???

iste cozum ve ses getiren eylem budur asil...

Bana da bu çok komik geliyor. Sen şimdi kapatacaksın en önemli yolu (1 günlük eylem olmaz orası daha komik) millet işine gücüne gidemicek geç kalınca patronundan azar yiyecek sınavı olan sınavına yetişemicek, Hastası olan hastasına yetişiemicek, karısı doğum yapan adam çocuguna yetişemicek, peki burada kime kesmiş olacaksın cezayı? Halk için eylem yaparken halkı üzme hakkını bence daha komik.

Evet yukarıdaki mail banada 100'lerce defa geldi hiç dikkate almamıştım neden? Hep neden Shell, total ve diğeri diye soruyordum. Gerekli cevabı aldım bir şekilde.
Devlet ÖTV'ye bindirdi fakat bunu bir kac konuda daha yazdım. Tekirdağ'da Soil diye bir benzin istasyonu var adam, Benzin 3,12'den satıyor??? (Aaa hemen kacak benzin kalitesiz benzin diyorsunuz. Peki nereden biliyorsunuz?)
Adamlar 60kr daha ucuza benzin satıyor. Kendi capında ufak bir firma demekki bu kadar ucuz satıyorsa, Daha büyük firmalarda satar!.
Eğer varsanız böyle bir eyleme bende varım.

car wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okadar vergiye ile hala dış borcu kapatamadılar tam tersine hep dış borç artıyor zenginide aynı vergiyi ödüyor fakiride tayyip baba kazan ile alır kepçe ile verir 4l ira olsun 5 lira olsun herkes mecbur alacak eylem yapılsın ne olcakki takan kim aga en güzel örnek şuan tekelciler neyse , adam gibi akar yakıtı olan ve hizemeti iyi olan herzaman kazanır kimi neye kadar kısıtlıcaksın ? baştakiler değişince bazı şeyler değişir oda zor

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm basit vergi kaçıralım:D:D:D:D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hatırlıyor musunuz geçen yıl benzin için tavan fiyat uygulamasına geçilmeden hemen önce sanki fiyatların bu kadar uçuk olmasının nedeni firmalar olarak yansıtılmıştı medyaya. Bazıları da hemen "Evet, haklılar!" demişti.

Vergi, vergi, vergi... Benzinin 4 lira olmasının nedeni yalnızca bu!