Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

%7 mi? 3500 tl gibi bir fark yapar çok değilmi ya.eğer öyle bişey olursa astra sahibi olamadan foruma veda edeceğim sanırım:(

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

akcaylıastra link' Alıntı:
Arkadaşlar bugün aradığım yaklaşık 25 bayii aynı şekilde fiyat garantisini veremediğini nisan ayı içerisinde % 7 zam beklenildiğini ilettiler.Alaşıldığı üzere ben aracı zamlı alacağım ki aradığım tüm bayiilerde 1.3 cosmoda sıkıntılı olduklarını maalesef belirli sayılarla geldiğini söylediler ben gerçekten alacağım anlaşılan bu arabayı.Astra Aşkı Lanet Olsun Böyle Şansa

%7 deil bende knstum %2 lik bir zam dediler ki ona nazaran mayıs sonu hazıran gıbıde bır kampanya beklenıyor

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oda 1200 tl fln yapar of bu satıcılar ya en fazla artsa artsa 300-500 artar demişlerdi bide hayret bişi çok sinirlendim şu an:)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
Az önce gm yi aradım ve şikayet ettim opel gerçek bana necvox ile birlikte 1.3 cdtı astra j yi 51 800 afiyat verdi ve 500 lira kapora gönderdim onuda boşver bankadan krediyide başlattım ki bankam bile onları arayıp bi sorun çıkmaması için onay aldığını belirttim en geç 2 güne döneceklermiş dedim illa şarrt değil GERÇEKOTO dan almam ben balıkesir akçaydayım izmir yakın bursadan alabilirim ki bursa neskarla anlaşmıştım onlarda NİSAN SONU teslim demişlerdi aracı,ufak bi fark için GERÇEKOTOYLA anlaştım.diye belirttim

yanıt geldimi gm den?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=akcaylıastra link=topic=934.msg18307#msg18307 date=1300791213]
Az önce gm yi aradım ve şikayet ettim opel gerçek bana necvox ile birlikte 1.3 cdtı astra j yi 51 800 afiyat verdi ve 500 lira kapora gönderdim onuda boşver bankadan krediyide başlattım ki bankam bile onları arayıp bi sorun çıkmaması için onay aldığını belirttim en geç 2 güne döneceklermiş dedim illa şarrt değil GERÇEKOTO dan almam ben balıkesir akçaydayım izmir yakın bursadan alabilirim ki bursa neskarla anlaşmıştım onlarda NİSAN SONU teslim demişlerdi aracı,ufak bi fark için GERÇEKOTOYLA anlaştım.diye belirttim

yanıt geldimi gm den?
[/quote]

GM den bi yanıt gelmedi beklemedeyim hala... bugün görüştüğüm bayiilerden biri söyledi % 7 zam gelecek diye tabii bu zannediyorumki liste fiyatına yansıyacak olan zam ki bunun yarısınıda bize yansıtacaklar...

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GM den beklenen yanıt geldi ve aracınıza uygulanacak herhangi zam için yapabileceğimiz bişey yok zamlı gelme veya zamsız gelme gibi ihtimalleri var  bayimizin bu konuda yapabileceği birşey gercekten yoktur almanyadan bu şekilde gönderilmiştir aracınız suan gemide şasi numarası...... araba numarası.... başka bikonuda yardım isterseniz telefonla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır iyi günler dedi anlaşılan o ki ben aracı şansıma ya zamlı yada zamsız alacağım  31agryyy

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canını sıkma hocam  üçün beşin hesabını yapıpta kendini de üzme....

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı akın bey şansımıza belki yansımaz her işte bir hayır vardır derler bilirsiniz...

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bişey danışıcam.bu bayiler martta gelen arabayı bekletip nisan fiyatlarıyla yüksek karla satmak için nisana kadar bekletirlermi? böyle bişeye ihtimal veriyormusunuz?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanmıyorum çünki mart sonu gelecek araçlar ayın 30 unda inecekler gemiden nisanın ilk haftasına anca hazır olacaklar teslime arabaya çok talep var araç yok satıyor bayiilerin ellerinde bekletme gibi bi ihtimali olamaz benim fikrim tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...