Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

duanka link' Alıntı:
türkiyede bir sürü opel bayii var bencede telefonla falan irtibat kurun olmazsa forumdaki arkadaşalr şehirlerindeki bayilerden fiyat alsın size söyleyelim.ezdiremyin kendizi,müşteri daima haklıdır evill2
oğuz hocam sen gündüz farlarını taktırdınmı ?  nasıl memnunmusun?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

ben aracımı temmuz ayında almıştım o zaman konuştuğum hemen hemen bütün bayiler fiyat garantisi veriyorlardı indirimini yapıp az çok pazarlık kabul ediyorlardı şimdi bizim araba iyice karaborsa oldu anlaşılan bayilerde bu arada vurgun peşinde..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konu hakkında şöyle birşey söyliyim astradan önce scirocco siparişi vermiştim ve o zaman euro 1.89 dan hesaplıyorlardı.ekim ayıydı.o zamanda çok dil dökmüştüm ödiyim parayı yada fiyat sabitleyelim hiçbirşey kabul etmediler.sonra verdik siparişi 1000tl bilmeyenler için scirocco da bekleme süresi en az 6 ay daha ileri de atılabiliyor.neyse bekliyorum aracı 1 ay geçmeden euro 2tl oldu sonra 2.2 lere geldi 1.89 olayı kampanyaydı kaldırdılar onu da bana halbuki alırken en az 6 ay gider demişlerdi. sonra oldu bizim araç 60000den geldi 70000lere 1000 euroda zam yaptılar.ancak şansım vardı ben kaporamı yakıp iptal ettirmeyi düşünürken telefon geldi nisanda bekliyordum aracı yeterli sayıya ulaşılamadı eylül e anca gelir isterseniz kapora iade edelim dediler bende atladım hemen tabi büyük zararım olcaktı ve 1 yıl bekleyip 2012 lerin çıktığı zamanda 2011 alcaktm hemen iptal ettirdim ve sonra astrayla karşılaştım aralık ayıydı bayiye girdim sport istedim yoktu.bende njoy plus a baktım aradaki farklar önemsiz geldi gözüme sportla, o parayı verene kadar navi takarım, en ihtiyacım olan şey zaten  dedim cosmo alabilecek olmama rağmen scirocco hayalim olduğu için o paralara çıkmaktan vazgeçtim ancak astradan şuan çok memnunum en azından 4-5 yıl kullanma hayallerim var ayrıca aracı alırken yılbaşı bekleyip 350 tl fazladan vermekten de kurtuldum ve 40650 ye 1.4t njoy plus astra sahibi oldum herkese selamlar

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçek te necvox kaça anlaştınız geçen bir satış gösterdi bana 2800 den vermiş onu 2000 e çekebilirsin aradaki fiyat farkı kapanmış olur

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Fiyat sabitlenmeme olayı 1 yıldır var. Ben de aracı aldığımda fiyatı sabitleyememiştim. Hem de satan bayi tanıdık, 2. aracımı ordan alacam, kendilerine 1 araç satmışım, sözümde durup kaporayı yakmayacağımı da biliyorlardı.

Fakat çok açık ve net bir şekilde bu bir risktir, fiyat bir miktar artabilir de azabilir de dediler. Bu risk biraz alıcıya düşüyor.

Bu fiyat sabitleme olaylarının bence çok fazla GM Türkiye ilişkisi olduğunu zannetmiyorum. GM Türkiye de bizim yapabileceiğimiz bişey yok diyorsa bu daha üst merciler tarafından verilen bir karar.

Mesela bir tedarikçide bir sıkıntı çıkıyor, atıyorum USB girişini sağlayan firma talebi karşılayamıyor, gidiyor başka bir tedarikçiden biraz daha pahalı alıyor. Sonra eski tedarikçi

gene üretmeye başlıyor tekrar ona dönüyor falan filan. Aracın üretim sırasında maliyetleri dalgalanıp duruyor daha üretim aşamasındayken o nedenle özel siparişe girecek

aracının kesin fiyatı şudur diye bir bilgi verme yetkisine GM Türkiye ve bayiler sahip değil. Son söz üreticiden çıkıyor.

Benim yorumum bu şekilde.

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce gm yi aradım ve şikayet ettim opel gerçek bana necvox ile birlikte 1.3 cdtı astra j yi 51 800 afiyat verdi ve 500 lira kapora gönderdim onuda boşver bankadan krediyide başlattım ki bankam bile onları arayıp bi sorun çıkmaması için onay aldığını belirttim en geç 2 güne döneceklermiş dedim illa şarrt değil GERÇEKOTO dan almam ben balıkesir akçaydayım izmir yakın bursadan alabilirim ki bursa neskarla anlaşmıştım onlarda NİSAN SONU teslim demişlerdi aracı,ufak bi fark için GERÇEKOTOYLA anlaştım.diye belirttim

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kodemirci link' Alıntı:
benim bildiğim kapora verip fiyatı sabitliyorlar, Kime satışı yapcaklarsa onun adını gm merkeze bildiriyorlar aracı sattıktan sonra ruhsat fotokopisinide gm merkeze gönderıyorlar böylelikle anlaştıgınız fıyata aracı almıs oluyorsunuz dıye bılıyorum.
Acaba bazı bayılerdemı var bu fıyat sabıtleme ozellıgı, sizin fiyatları nıye sabıtlemedıler

bende kapora verdim hatta kendileri 500 lira istediler 1000 deseydiler 1000 vercektik ama sabitlememişler demekki gmye şikayet ettim ama ....

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler alıcılar için

Uşak Sport 1.3 dizel Astra J 47500 Teknik Gri..Zorlayın bu fiyata ya da altına alrısınız..

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
Beyler alıcılar için

Uşak Sport 1.3 dizel Astra J 47500 Teknik Gri..Zorlayın bu fiyata ya da altına alrısınız..

cosmo yok mu onlarda bayii telefonu kaç hangi bayii ben arayayım ya afl li olması gerek

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün aradığım yaklaşık 25 bayii aynı şekilde fiyat garantisini veremediğini nisan ayı içerisinde % 7 zam beklenildiğini ilettiler.Alaşıldığı üzere ben aracı zamlı alacağım ki aradığım tüm bayiilerde 1.3 cosmoda sıkıntılı olduklarını maalesef belirli sayılarla geldiğini söylediler ben gerçekten alacağım anlaşılan bu arabayı.Astra Aşkı Lanet Olsun Böyle Şansa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...