Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel gerçek bayii ile astra j 1.3 cdtı necvox navı 51 800 e anlasmıstık plaka ve vergi hariç bugün telefon açtılar nisan ilk haftası aracı teslim edecekler yalnız araçlara zam yapılmış araç faturaları zamlı kesilecekmiş en azami 1000 tl dediler vazgeçmek üzereyim resmen soğudum arabayı almaktan kredim hazır 25000 bankada hisse senedimi bozdum araba için 30 000 oda bankada ayıptır yaa insanların düzenini bozuyorlar.....

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

ne zammı bu yaw daha yeni zam yapmadılar mı?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beklenen Zam Geldi Bana Yansıtıldıgına Göre Bu Ay Araç Bekleyenlere Duyrulur

valla daha bugün konustum gercek otodan özgür beyle aracınızı zamlı alacaksınız dedi bende şok oldum kafamdan aşağı soğuk sular döküldü almamayı bile düşünüyorum şuan ::)

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapma be 1000 tlmi? bende aracımı aynı zamanlarda alıcam. ama hiç 1000 tl falan gibi bir artış olacağını sanmıyorum.

kodemirci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim bildiğim kapora verip fiyatı sabitliyorlar, Kime satışı yapcaklarsa onun adını gm merkeze bildiriyorlar aracı sattıktan sonra ruhsat fotokopisinide gm merkeze gönderıyorlar böylelikle anlaştıgınız fıyata aracı almıs oluyorsunuz dıye bılıyorum.
Acaba bazı bayılerdemı var bu fıyat sabıtleme ozellıgı, sizin fiyatları nıye sabıtlemedıler

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kaporamı verdim ve benim fiyatım sabit...

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kodemirci link' Alıntı:
benim bildiğim kapora verip fiyatı sabitliyorlar, Kime satışı yapcaklarsa onun adını gm merkeze bildiriyorlar aracı sattıktan sonra ruhsat fotokopisinide gm merkeze gönderıyorlar böylelikle anlaştıgınız fıyata aracı almıs oluyorsunuz dıye bılıyorum.
Acaba bazı bayılerdemı var bu fıyat sabıtleme ozellıgı, sizin fiyatları nıye sabıtlemedıler

Ben 10 tane bayi ile görüştüm bugun 1.4 t 140 + flexride istiyorum cosmo modeli ornek 51000 lira  fiyat verdi bu dedi özel spariş oluo flexli oldugu icin kapora bırakmalısınız dediler tamam dedim ama fiyat garantisi yok 8-10 hafta arası suruo geldigindeki fiyat gecerli dediler özellikle sölüyorum HER BAYİ aynı cümleyi kurdu.. 51000 de olabilir dediler veya üstü veya altı o anki sansınıza baglı dediler arac gelirken kampanyada olmus olabilir dediler.. Hadi buyrun burdan yakın

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Opel Türkiye bu konuda oldukça başarısız.
Ben aracı almadan önce bir çok bayi ile görüştüm farklı fiyatlar aldım Gerçek hariç hepsi fiyat garantisi veremeyiz araç geldiği zamanki fiyat geçerli olur dediler.
ևünkü Opel Türkiye bayiye faturayı araç İzmir e geldikten sonra kesiyormuş.
Bunun üzerine bende sadece kaparo değil aracın bedelinin tamamını vereyim fiyat sabit olsun dedim onu bile kabul etmediler.Tamamını alırız ama yine geldiği zaman fark varsa alırız dediler.
Gerçek ise ilk gittiğimde 5.000 TL kaparo alıp fiyatı sabitlerim dedi.Bende bir kaç bayi ile daha görüştükten sonra tek sabitleyen yer olduğundan sipariş vermek için Gerçek e gittim.
Oradaki satıcı bu sefer hem daha fazla fiyat söyledi hemde fiyatı sabitleyemem dedi.
Sabitlerim demiştiniz dediğimde ise yok dememişimdir deyip kıvırdı. (Allahtan yanımda şahitim vardı)
Ama boş tabi sabitleme yok kesin dedi. battle_Teroriste
Bunun üzerine Opel Türkiye ye mail attım araç almak istiyorum ama alamıyorum dedim.
Oradan bir bayan beni aradı derdimi anlattım , aynı şeyleri söyledi sabitleme yok geldiği zamanki fiyat geçerli dedi.
Bende aracın bedelinin tamamını vereyim , parayı EURO ya çevirip Almanya ya gönderin fiyat sabit olsun dedim , mümkün değil dedi.Bayi ile halletmeye çalışabilirsiniz dedi.
Peki dedim ben gidicem sipariş verecem ve tabi kaparo verecem (5.000 TL) ama aldığım aracın fiyatı belli değil nasıl olacak dedim.
Kaparo verdiğim için pazarlık şansımıda ortadan kaldırıyosunuz çünkü vazgeçersem kaparo iadesi yok diyorsunuz dedim.
Sadece haklısınız ama yapacak bir şey yok dedi.  walll
Bende bunun üzerine mecburen gittim ve Küçükyalı Erpaş tan sipariş verdim.En düşük fiyatı onlar vermşti.
şansıma araç iki haftada geldi ve herhangi bir zam görmeden teslim aldım.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
valla daha bugün konustum gercek otodan özgür beyle aracınızı zamlı alacaksınız dedi bende şok oldum kafamdan aşağı soğuk sular döküldü almamayı bile düşünüyorum şuan ::)
siz anlaştığınızda fiyat sabitlemesi yapmadılar mı ?  bu nasıl iş ya ! sizde vazgeçin yada en azından bunu tehdit unsuru olarak kullanın gerekirse başka bayilerle konuşup anlaştığınız fiyattan almaya çalışın. mutlaka anlaştığınız fiyata verecek bayii bulursunuz. gerekirse ben yardımcı olurum. o fiyattan araç almanıza

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türkiyede bir sürü opel bayii var bencede telefonla falan irtibat kurun olmazsa forumdaki arkadaşalr şehirlerindeki bayilerden fiyat alsın size söyleyelim.ezdiremyin kendizi,müşteri daima haklıdır evill2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...