Balık Sırtı ?

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar,

Erdemir Opel Bayi saolsunlar istediğim hiç bir şeyi tam yapmamışlar... Tam bir hayal kırıklığı Erdemir...
Balık sırtı anten bekliyordum... En dandiğinden bir uzun anten takıp vermişler... Sinir olmamak elde değil...

O anteni söküp aynı yere balık sırtı monte edemezmiyim ? Tavanı hiç sökmeden bunun yapmanın bir yolu yokmu?
Çevrilip açılan bir anteni yine aynı şekilde çevrilip içine girecek bir balık sırtı anten yok mu?

Yardımcı olursanız sevinirim.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Balık Sırtı ?

aracı yeni mi aldınız? eger yeni ise bildigim kadarı ile sadece cd 500 opsiyonu ile balık sırtı anten gelmektedir.

forumda bu konuda açılan topik olması lazım. hatta baya bir tartışılmış ve şu sonuca ulaşılmıştı: eger sonradan balık sırtı yapmak isteniyorsa, tavanın sökülmesi gerektiği bunun da tavanda zamanla sarkma vs yapabilecegi yönündeydi... hatırladığım kadarıyla...bir başka yöntem de sanırım geçmeli sahte bir balık sırtı idi. görüntü istenen sonucu veriyor fakat performans açısından sanırım radyo çekiminde sorun yaşanıyordu. benim hatırladığım kadarıyla...

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bu arada ben de servis erdemiri kullanıyorum, hemen sizin arka cama da sticker yapıştırdılar mı?= 011zaa 011zaa 011zaa....

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aracımı yeni aldım 2 hafta önce...

CD400 var bende o yüzden takmamışlar sanırım.
Radyo kullanmıyorum zaten gerekte yok radyoya... Görüntüsel olarak nereden bulabilirim
balık sırtını?

Aracı alırken özellikle belirttim, aracın hiç bir yerinde erdemir stickerı istemiyorum diye
plakalık istemiyorum diye... saolsunlar onu yapmışlar... aracımda tek sevmediğim sevemediğim
o dandik uzun anten... işin ilginç yanı webe kataloglara bakın hiç bir fotoğrafta o anteni
göremezsiniz...

kurtulmam lazım antenden...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyoda sıkıntı oluyor taktıran arkadaşlarımın hepsi aynı şeyi söyilüyor...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim radyoda hiç bir sıkıntı yok, sadece alışveriş merkezlerinin bodrumdaki otoparkına girince ses bozuluyor yada kesiliyor. orada çekmeyiverse bir şey olmaz.

not: kendim uygulayıp memnun kalmadığım hiç bir şeyi tavsiye edip önermem. aslına bakarsanız ben şunu aldım siz de alın diye hiç bir zaman tavsiyede bulunmam sadece aldım memnun kaldım yada beğenmedim derim. örneğin sonaxın jant temizleyicisi için '' ben beğenmedim arındırması zor oluyor'' demiştim, yada t20 gündüz farları için ''beklediğim gibi olmadı aman aman değilmiş'' demiştim. buradaki anteni paylaşmamdaki sebep de hiç kimseye, alın şeklinde tavsiye değil, sadece ben bunu aldım sorunsuz kullanıyorum şeklinde bilgidir. antenle birlikte gelen sibop kapaklarının dandik olduğunu da özellikle belirttim.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaw  anten biraz uzun olsa ne olurki ?   acaba bir yeremi takılır  evil_Daemon

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn fabrikka, kusura bakmayın da sizin bu radyo gereksiz mantığını anlayamıyorum. dogal afet olur, savaş olur, teror saldırısı olur Allah korusun, o zaman iletişim hatları çökebilir. insanlar radyo frekansları ile iletişim kurarlar. haber akışı radyo sayesinde olur.. inanın ben bunu 1997^de Kırıkkalede Mühimmat fabrikası patladığında bire bir yaşadım.. şehir tahliye edildi. boşaltıldı. biz de iki gün şehrin dışında araçlarımızda yattık. haber akışını radyodan sağladık....

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayın hllb, radyoda sıkıntı yok demişsiniz peki anten aracın anten yerine tam olarak oturuyormu daha önce citroen c5 anteni takan arkadaşlr olmuştu oda uyumludu radyoda çalışıyodu fakt anten yuvasına tam oturmuyodu bunda öle bi sıkıntı varmı daha detaylı bi foto koyma şansınız varmı acaba?