astra g balık sırtı (shark) anten yardım

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model astra g hatchback aracım var. buna balık sırtı anten takmak istiyorum ancak anteni sökersem altındaki arka cam yıkamada söküyorum orjinalinde cam yıkama deliği olan shark anten varmı. yoksa nasıl bir öneriniz var. acil önerilerinizi bekliyorum bu hafta sonu bunu taktırmak istiyorum.

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
içi boş yapıştırma shark antenler var ona delik açarsan arka cam yıkama sistemini kullanabilirsin.birde cam içi güçlendiricili anten sorunun çözülmüş olur

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bakıyım atmadıysam yollarım sana

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esasında istediğim aynen aşağıda eklediğim resimdekini yapmak
Ancak burda tereddütlerim var. Arka cam yıkamayı iptal etmiş herhalde. Bunun muayeneden geçmeme gibi riski varmı acaba diye merak ediyorum yada tavandaki iptal olsa bile başka bi yere çekilebilirmi cam yıkama

http://img15.imageshack.us/i/img2073j.jpg/

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedanda hiç sıkıntı yok :)
sedan olsaaaa şimdiye 50 kere değişmiştim.
ya sıkıldım antene para vermekten. yıkama giriyorum çatt anten gitti yine diyorum. sürekli unutuyorum. en azından bunun sıkıntısı olmasın. bi tane alayım kurtulayım istiyorum. su püskürtme olayına bi çözüm bulamadım.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eliniz maket işlerine yatkınsa shark anten kabını alın kendi anten yuvanızında kabını sökün yıkama sisteminin orayı sharkta nereye denk geliyorsa kesin yada delin yıkama sistemini yapıştırın anteninizide montajlayın düzgün yaparsanız sorun yaşıyacağınızı sanmam ama anteniniz iyi çekmeyebilir...