shark(balık sırtı) anten

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: shark(balık sırtı) anten

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
eyvallah

dayanamayıp kadına sordum sinir etti beni. muhabbet aynen şöyle;

-günaydın
-..... (malak gibi bakıyor)
-aracınız cosmo model mi?
- .... (surat kusmuk yutmuş gibi hal alıyor) en pahalısı hangisiyse ondan
- (içimden) ?!%*!!/]½$^3!!-\ !!!!!!!!!!!!!!!!!  diyip camı kapatıp istanbulun lanet trafiğine bıraktım kendimi. ve ilginçtir istanbul trafiği bile rahatlattı o cevaptan sonra!!

Boş diyorlar ya bazı insanlar için görüldüğü üzere istanbul da çok var onlardan. Sen aracın sürücüsüne soru sorarken senin aracında o araçla muhabbet etmiştir o esnada ve o araçta sürücüsü için benimki de en öküzü hangisiyse ondan demiştir senin şanslı aracına :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Seninki yine iyi, ben bir gün Teknik Gri, Turbo, Enjoy Plus bir arabayla yanyana geldim ana benim arabanın ikizi, adamın giderken hizasına gelip adama sadece  045thumbsup yaptım. Adam en sağa kaçtı, gaza bastı sonra da ilk çıkıştan sağa doğru uzadı gitti. Ulan dedim manyağa bak arabasını övdük altı üstü güler yüzle. Deliydi herhalde. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=2002.msg68150#msg68150 date=1323415234]
Seninki yine iyi, ben bir gün Teknik Gri, Turbo, Enjoy Plus bir arabayla yanyana geldim ana benim arabanın ikizi, adamın giderken hizasına gelip adama sadece  045thumbsup yaptım. Adam en sağa kaçtı, gaza bastı sonra da ilk çıkıştan sağa doğru uzadı gitti. Ulan dedim manyağa bak arabasını övdük altı üstü güler yüzle. Deliydi herhalde. (:)

başka parmak zannetmiş olabilir :D

[/quote]

֖yle olsa gerek. Gül yüzümden kaçacak hali yok ya. (:)