Bagaj kapısını otomatik açma ve kaldırma - onurody

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj kapısını otomatik açma ve kaldırma - onurody

kendi dizayn ettiğim bir kart ve piston yayları ile yapıyorum isteyen arkadaşlar olursa belirlenecek bir fiyatla üretebilirim

irresistiblem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, Montaj dahil bu sistemi istiyorum? Antalyayamı gelmemiz lazım :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malesef antalyadayım.ama  motaj tarif ile yapılabilir veya yaptırıla bilir

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi benim araç astra sedan sport 2012 kumanda da bagaj açma düğmesi var. bagaj otomatik açılıyorda birde otomatik kapanması için ne yapmak lazım ?

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapatmak için bir sey düşünmedim ama insigni mekanizması olması gerek

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bunu aracıma uygulamak istiyorum ama az önce odak garage aradıklarında yapmadıklarını daha önce yaptıklarında su alma problemi olduğunu söylediler. sende böyle bir sıkıntı ortaya çıktı mı? bir de ben izmirde oturuyorum bunu nasıl yaptırabilirim.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hiç bir problem olmuyor arkadaşlar.  bravoo 
su alma problemide ne alakaya maydonoz alamışdegilim kahka536
bagajı kapagını acıp sutuyorlarsa fizik kuralarına göre su girer yani öyle sualma problemi yok
astra j bunu yapmak istiyorlarsa ya insigniadaki mekanizmya ve yeni kumanda sistemine para verip yaptıracaklar ki hiç yapılmışını yada yapacak kişiyi yada yaptıran yada yatıracak kişi bilmiyorum.2ci secenek  benim sistemimi uygulayacaklar bi kaç yüzliraya işin içinden cıkacaklar
henüz 3 secenek varmı bilmiyorum 023hm
izmir olayı yakın zamanda planlarım içinde tarih belli degil.
isteyen olursa hazırlıklı gitmem gerek

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm arkadaşlar otomatik bagaj açma ve kaldırma  modulunu sonunda tamamladım ve her araca uygun hale getirmeyi basardım (elektronik bilgisi olan bir arkadaştan yardım alarak kartı hazırladık)
kartımız öğrenme modu ile çalışmaktadır 4 adet kablo bağlantısı mevcuttur 2adet power iki adetde bagaj açma işlemi için site yönetimi bu konuda izn vermişti zaten
fiyatımızı minumum düzeyde tuttuk zaten konuyu takipeden arkadaşlar başın itibaren fedakarlığımıza şahitolmuştur bu yüzden fiyatın detaylarını da yazmaktan çekinmiyorum buda güven açısından yeterli olacağını düşünüyorum

elektronik kart orjinal pcb kart
program maliyeti
amartisör ve yay 115tl
emeğim içinde 45tl talebinde bulunuyorum
daha önce mesajla fiyat soran arkadaşlara verdiğim fiyatdan farklı olabilir bu fiyatta elektronik bilgisi arkadaşımdan destek aldığım için onunda maliyeti eklendi
almak isteyen arkadaşlar lütfen mail atsın ad soyad tel adres belirtsin
basit bir kurulum kılavuzuda hazırlıyorum.
siparişleri aldıgımızda  kartları bastırıcaz 1haftalık sürec olabilir sonrada alışveriş sitelerinden satış yapıcaz veya buradan
güveniliralışveriş yapmak isteyen arkadaşlar sitenin extra ücretini üzerine koyucağımızı belirtelim kargo alıcıya aittir
isteyen sadece elektronik karttı alabilir amartisör ve yayı kendi temin edebilir 90tl+45tl olarak alabilir mailinizde bunuda belirtin lütfen
onurody@hotmail.com  thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

onurody link' Alıntı:
slm arkadaşlar otomatik bagaj açma ve kaldırma  modulunu sonunda tamamladım ve her araca uygun hale getirmeyi basardım (elektronik bilgisi olan bir arkadaştan yardım alarak kartı hazırladık)
kartımız öğrenme modu ile çalışmaktadır 4 adet kablo bağlantısı mevcuttur 2adet power iki adetde bagaj açma işlemi için site yönetimi bu konuda izn vermişti zaten
fiyatımızı minumum düzeyde tuttuk zaten konuyu takipeden arkadaşlar başın itibaren fedakarlığımıza şahitolmuştur bu yüzden fiyatın detaylarını da yazmaktan çekinmiyorum buda güven açısından yeterli olacağını düşünüyorum

elektronik kart orjinal pcb kart
program maliyeti
amartisör ve yay 115tl
emeğim içinde 45tl talebinde bulunuyorum
daha önce mesajla fiyat soran arkadaşlara verdiğim fiyatdan farklı olabilir bu fiyatta elektronik bilgisi arkadaşımdan destek aldığım için onunda maliyeti eklendi
almak isteyen arkadaşlar lütfen mail atsın ad soyad tel adres belirtsin
basit bir kurulum kılavuzuda hazırlıyorum.
siparişleri aldıgımızda  kartları bastırıcaz 1haftalık sürec olabilir sonrada alışveriş sitelerinden satış yapıcaz veya buradan
güveniliralışveriş yapmak isteyen arkadaşlar sitenin extra ücretini üzerine koyucağımızı belirtelim kargo alıcıya aittir
isteyen sadece elektronik karttı alabilir amartisör ve yayı kendi temin edebilir 90tl+45tl olarak alabilir mailinizde bunuda belirtin lütfen
onurody@hotmail.com  thnxx

Onur Bey çalışmanın bitmesine çok sevindim. Sonunda emeklerinizin karşılığını alacaksınız inşAllah. şimdiden hayırlı satışlar diliyorum,

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ellerinize sağlık tebrik ederim.