Astrama Rakip Geldi :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama Rakip Geldi :)

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hocam Opel bu iddialı motor-şanzıman ve çok iyi otomobil tasarımlarını devam ettirirse 80 lerin sonuna kadarki "Almanya nın en iyi lüks otomobil markalarından biri" algısını geri kazanacaktır, sorun yok bakın ben değil Passat, C180 ve 320 bile almadım Ingisnia ile "Opel de devam" dedim! greatt
Bu anlamda sizde veya bizde sorun yok da diğer insanlarda biraz sorun var sanki  kahka536

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
valla adamlar lamborcini bizde diyor, bizde susup kalıyoruz napalım, duyanda sanki aynı fabrikadan çıkıyor sanacak.

birde o golfe rakip olarak cosmo bile fazla, sport yeter ona eksiği yok fazlası var direksiyonuyla jantları yeter be (içimdeki sport sevgisi debreşti yine kızgınkırbac )

Ferrari de Fiat da, Fiatçılar bişey diyo mu hiç?!  005hihih

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D hele bu yüzden hee ..

Bizim garajda Astra - Golf yanyana duruyor, Astra daha şık ama itiraf etmek gerekirse vatandaşta Vw nin imaj algısı daha yüksek, Alman müşterilerimde de o yönde.

Duruyordu demek istedin sanırım :) Golf artık tamamen hayata küsecek korkarım :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ferrari de Fiat da, Fiatçılar bişey diyo mu hiç?!  005hihih
Evet diyor:) Benim punto ma laf atanlara bu gördüğün araba ferrari ile yanyana bantlarda uretiliyor diye hava atiyordum  005hihih

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Evet diyor:) Benim punto ma laf atanlara bu gördüğün araba ferrari ile yanyana bantlarda uretiliyor diye hava atiyordum  005hihih

Sesli güldüm :) eskiden bir video vardı sanırım önce piste bravo çıkıyordu sonra bir Ferrari enson Schumacher F1 le çıkıp verdiği avansları alıyordu :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Duruyordu demek istedin sanırım :) Golf artık tamamen hayata küsecek korkarım :)

Hakikaten yaa, gitti caanım Astram  byee

Scrapercar link' Alıntı:
Evet diyor:) Benim punto ma laf atanlara bu gördüğün araba ferrari ile yanyana bantlarda uretiliyor diye hava atiyordum  005hihih

8) Punto laf atılabilecek bir araç değil gayet iddialı sürüş - fren kalitesi sunar, bizde de vardı hatta 10 dan fzla Fiat ımız oldu  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Sesli güldüm :) eskiden bir video vardı sanırım önce piste bravo çıkıyordu sonra bir Ferrari enson Schumacher F1 le çıkıp verdiği avansları alıyordu :)

Hatırladım  greatt

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakikaten yaa, gitti caanım Astram  byee

8) Punto laf atılabilecek bir araç değil gayet iddialı sürüş - fren kalitesi sunar, bizde de vardı hatta 10 dan fzla Fiat ımız oldu  :)
Kesinlikle oyle fiat in gonlumdeki yeri ayridir benimde  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Punto laf atılabilecek bir araç değil gayet iddialı sürüş - fren kalitesi sunar, bizde de vardı hatta 10 dan fzla Fiat ımız oldu  :)

Kesinlikle oyle fiat in gonlumdeki yeri ayridir benimde  :)

Bende hep Alfa ve Maserati hayranı olmuşumdur. Hani bir deyim varya eğlenilecek kadın, evlenilecek kadın malesef Fiat grubu evlenmeye pek uygun değil :)