Astrama Rakip Geldi :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama Rakip Geldi :)

OGOKTAS link' Alıntı:
Bende hep Alfa ve Maserati hayranı olmuşumdur. Hani bir deyim varya eğlenilecek kadın, evlenilecek kadın malesef Fiat grubu evlenmeye pek uygun değil :)

Bir de 156 mız oldu Fiat ın "premium" markalarından, çok farklı ve müthiş bir kullanım keyfi/tasarım sunan, otomobil sevdalısı kişiler tarafından ayrıcalıklı görülen bir markadır.

Henry Ford un "Ne zaman bir Alfa görsem şapkamı çıkarırım" sözü meşhurdur hatta  8)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bende hep Alfa ve Maserati hayranı olmuşumdur. Hani bir deyim varya eğlenilecek kadın, evlenilecek kadın malesef Fiat grubu evlenmeye pek uygun değil :)
Katilmiyorum Ilk evliliğim fiat laydi gayette mutluyduk :) anlaşarak medenice ayrıldık bizimki ugruna:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bir de 156 mız oldu Fiat ın "premium" markalarından, çok farklı ve müthiş bir kullanım keyfi/tasarım sunan, otomobil sevdalısı kişiler tarafından ayrıcalıklı görülen bir markadır.

Henry Ford un "Ne zaman bir Alfa görsem şapkamı çıkarırım" sözü meşhurdur hatta  8)

Hala 156 ve 159 lara imrenerek bakarım aracın kendine özgü harika bir tarzı var, hep almak istediğim bir araç malesef ikinci el de elde patlıyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Katilmiyorum Ilk evliliğim fiat laydi gayette mutluyduk :) anlaşarak medenice ayrıldık bizimki ugruna:)
֖nemli olan medenice ayrılabilmek eski günleri güzel hatırlayabilmek  greatt

Biz ևocukken bukadar araç ithal edilmiyordu Tofaş Reno ve Merco vardı sadece, Merco yu hariç tuttuğumuzda tercihim ( babadan hatta sülaleden gelen genler sanırım ) hep Tofaş tan yanaydı. Babam hala 95 model Tipo kullanır ve çok memnun ama altı alçak olduğu için kışa doğru 2004 2005 temiz Freelander bulursak bizde Tipo ile olan ilişkimizi medenice sonlandıracağız

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
֖nemli olan medenice ayrılabilmek eski günleri güzel hatırlayabilmek  greatt

Biz ևocukken bukadar araç ithal edilmiyordu Tofaş Reno ve Merco vardı sadece, Merco yu hariç tuttuğumuzda tercihim ( babadan hatta sülaleden gelen genler sanırım ) hep Tofaş tan yanaydı. Babam hala 95 model Tipo kullanır ve çok memnun ama altı alçak olduğu için kışa doğru 2004 2005 temiz Freelander bulursak bizde Tipo ile olan ilişkimizi medenice sonlandıracağız
Hayirlisi insallah freelander ugruna tipodan vazgecilebilir destekliyorum (:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya o değil de Mert kardeşim, 3. pozda senin navi gözüküyor arka camdan, yalnız ne izlediğini sormaya korkuyorum. Birader otoparklarda yapmayın bari şu işi ya, çık evine orada izle ne izleyeceksen, şimdi klip falan diye masal okuma :D

Şaka bir yana Golf ağır rencide olmuş, geçmiş olsun.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burak ne göz var sen de :) Mert in günahını alıyosun kedidir o kedi:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Burak ne göz var sen de :) Mert in günahını alıyosun kedidir o kedi:)

Abi erotizmin kokusunu 4 sayfa geriden alırım ahahahhaa :) ya bu pinch to zoom özelliği icat edildiğinden beri fotoğraflarda gizli bir şey kalmadı pek, ipad'in suçu şerefsizim :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Abi erotizmin kokusunu 4 sayfa geriden alırım ahahahhaa :) ya bu pinch to zoom özelliği icat edildiğinden beri fotoğraflarda gizli bir şey kalmadı pek, ipad'in suçu şerefsizim :)

:) neyse mevzuyu kapatalım, ben daha kombine yenilemedim, ekstre kesilsin diye bekliyorum :) Sen ne yaptın?

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
:) neyse mevzuyu kapatalım, ben daha kombine yenilemedim, ekstre kesilsin diye bekliyorum :) Sen ne yaptın?

Abi bugün yeniledim. Haftaya işlerim çığrından çıkacak, bugün ilk boşlukta tatava yapmadan bastım geçtim o yüzden :)