Astrama Rakip Geldi :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama Rakip Geldi :)

Bu arada benim yan komşunun da bir VW var ama yan yana park edince fena eziyor bizi, ilk taşındığımızda yan daire boş zannederek onun yerine park etmiştim, ne olur ne olmaz diye herzaman camın önünde de iş cep numaramı bırakırım. ikinci gün aradı :) ama çok kibar beyefendi biri rahatsız ettim kusura bakmayın falan dedi, zaten adamın yerine çekerek hatalıydık, adam iyice ezdi bizi :) ilk fırsatta resim çekip paylaşırım :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bu arada benim yan komşunun da bir VW var ama yan yana park edince fena eziyor bizi, ilk taşındığımızda yan daire boş zannederek onun yerine park etmiştim, ne olur ne olmaz diye herzaman camın önünde de iş cep numaramı bırakırım. ikinci gün aradı :) ama çok kibar beyefendi biri rahatsız ettim kusura bakmayın falan dedi, zaten adamın yerine çekerek hatalıydık, adam iyice ezdi bizi :) ilk fırsatta resim çekip paylaşırım :)
Anlamadım hangi bakımdan eziyor sizi? vw nin hangi modeliyle ve hangi özellikleri nedeniyle ezdi? Astranın eksileri olsa da artıları da var vw ye oranla.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

bence golfün sadece adı var astra dan ne kadar üstün ki benim arkadaşta golf var kesinilikle alacağım bir sonraki araba astra olacak diyor.ASTRAŞK TIR

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Anlamadım hangi bakımdan eziyor sizi? vw nin hangi modeliyle ve hangi özellikleri nedeniyle ezdi? Astranın eksileri olsa da artıları da var vw ye oranla.

büyük ihtimal Passat CC  dancee

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ezeli rakipler yan yana gelmiş. :D Hertürlü astra, golf ezik kalmış yanında :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

Hocam araç Tuareg bizim çok büyük dediğimiz Astramız yanında cüce kalıyor :) ilk fırsatta resim paylaşacağım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam araç Tuareg bizim çok büyük dediğimiz Astramız yanında cüce kalıyor :) ilk fırsatta resim paylaşacağım

:D hele bu yüzden hee ..

Bizim garajda Astra - Golf yanyana duruyor, Astra daha şık ama itiraf etmek gerekirse vatandaşta Vw nin imaj algısı daha yüksek, Alman müşterilerimde de o yönde.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
:D hele bu yüzden hee ..

Bizim garajda Astra - Golf yanyana duruyor, Astra daha şık ama itiraf etmek gerekirse vatandaşta Vw nin imaj algısı daha yüksek, Alman müşterilerimde de o yönde.
O, Alman olsun, Türk olsun vw nin algısının daha yüksek olduğunu düşünen şaşkın insanlara selam söyle, artık bu algı değişti. Türkiye değişti,dünya değişti, hala mı aynı yerdeler  general_Shame_on_you

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
O, Alman olsun, Türk olsun vw nin algısının daha yüksek olduğunu düşünen şaşkın insanlara selam söyle, artık bu algı değişti. Türkiye değişti,dünya değişti, hala mı aynı yerdeler  general_Shame_on_you

Hocam Opel bu iddialı motor-şanzıman ve çok iyi otomobil tasarımlarını devam ettirirse 80 lerin sonuna kadarki "Almanya nın en iyi lüks otomobil markalarından biri" algısını geri kazanacaktır, sorun yok bakın ben değil Passat, C180 ve 320 bile almadım Ingisnia ile "Opel de devam" dedim! greatt

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla adamlar lamborcini bizde diyor, bizde susup kalıyoruz napalım, duyanda sanki aynı fabrikadan çıkıyor sanacak.

birde o golfe rakip olarak cosmo bile fazla, sport yeter ona eksiği yok fazlası var direksiyonuyla jantları yeter be (içimdeki sport sevgisi debreşti yine kızgınkırbac )