Astra J Yay

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j yay

peugeotun zaten en fazla şikayet edilen noktası kasislerde yolu çok hissediyor olması
orjinal yayları çok setti sanırım.
Dedim ya tercih meselesi, ben üste para verseler taktırmam.Ama yaysız araca binmeyen arkadaşlarım da var :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
peugeotun zaten en fazla şikayet edilen noktası kasislerde yolu çok hissediyor olması
orjinal yayları çok setti sanırım.
Dedim ya tercih meselesi, ben üste para verseler taktırmam.Ama yaysız araca binmeyen arkadaşlarım da var :)
tabiki tercih meselesi,bu spor yaylar ile bozuk yollarda öyle basarak gitme gibi lüksümüz yok bizim

Dikkatsiz kullanım sonucu ilerde ya amortisörler patlar yada amotisör kulelerinden ses gelir.

dogukank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paylaşımlar için teş.ederim karar verdim yayı direk koyuyorum hemde ilk gün konforu pek önemsemiyorum hem biraz zıplasak kime ne zararı var dancee

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Yaylardan dolayi aracin yuruyen aksaminda sorun cikarsa garanti disi kaliyormus(servis dedi) ama nasil kullanilacagini bildikten sonra sorun yaraticagini sanmam

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Evet garanti dışı kalıyor ancak yürüyen aksamın tamamını kaplamadığına eminim

Yay takılan araç bozuk yollarda kafasına göre hız kesmeden gidemez,kasislerden kafası rahat geçemez,otopark kaldırımlarına yada çelik barlara rahatlıkla yanaşamaz.Bunlarda olumsuz yanları :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten yay kullanan bir daha yaysız arabaya binmez, benim bravada eibach vardı. astraya da takcam. yalnız eibachlar biraz daha pahalıymış. bir de h&r incelemek lazım. eibach astra j 1.4 ve 1.6 atmosferik motorlar için bknz.  http://www.dp-tuning.com/E10-65-020-01-22_915.html#0

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Linkte ki ürün 3 cmlık yanı aracı 3 cm düşürür,ayrıca 1.6 115 hp yada 1.4 140 hpde kullanılır diye böyle saçma bir ibare olamaz.

Yayların motor seçeneği olamaz demek istiyorum,yanlış anlaşılma olmasın

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ordaki 1.4 sanırım turbosuz olan türkiye ye gelmeyen motor seçeneği

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 ve 1.6 atmosferik motor diye yazdım zaten yani turbosuz olanlar. 1.4 turbonun parça numarası farklı. listede o yok. h&r ye de baktım. 2.0 dizel hariç tüm modeller diyor ve daha ucuz. yalnız h&r nin kendi sitesinde opel bulamadım.?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
1.4 ve 1.6 atmosferik motor diye yazdım zaten yani turbosuz olanlar. 1.4 turbonun parça numarası farklı. listede o yok. h&r ye de baktım. 2.0 dizel hariç tüm modeller diyor ve daha ucuz. yalnız h&r nin kendi sitesinde opel bulamadım.?
bende zaten sn.deathburn e yazmıstm :)