Astra J Yay

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Yay

CEM link' Alıntı:
abi önlere Q7 yayımı koydun  005hihih 005hihih
monstertrucksbyktekerli.jpg

Cem Q7 yayı kesmedi beni.Bundan koycam ben astraya.Yalnız ön arka aynı olacak.İstanbul'dan bana çıkma bulur musun?  011zaa 011zaa 011zaa

dogukank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımın üzerinde şu anda 3.5 cm h&r var fakat bir sorunum var kasislerden geçerken sağ ön taraftan loklok die bir ses gelıyor servise gösterdım ön takımda vs. bir sıkıntı yok dıyorlar yayı aldıım maslak oto sanayıye gıttım sokturup baktırdım bişi yok diyorlar bu sorunu bir türlü gideremedim bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yazabilirmi¿

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

dogukank link' Alıntı:
aracımın üzerinde şu anda 3.5 cm h&r var fakat bir sorunum var kasislerden geçerken sağ ön taraftan loklok die bir ses gelıyor servise gösterdım ön takımda vs. bir sıkıntı yok dıyorlar yayı aldıım maslak oto sanayıye gıttım sokturup baktırdım bişi yok diyorlar bu sorunu bir türlü gideremedim bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yazabilirmi¿
Neredeyse tüm yay takan arkadaslarımızda bu ses mevcut.
Hortumlardan geldigi zannediliyor... 045thumbsup

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dogukank link' Alıntı:
20120620075208.jpg

Bende önler orjinal olduğu için bu ses tabiki de yok... :D :D :D

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabi böyle gülüşüyoruz da Burak bu benim ön yayları bulamazsa cidden üzülürüm ya... :(

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim araçtada H&R yay mevcut.taş yollarda lok lok sesini bende duyuyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

20120628195918.jpg

Burakcım ön yayları tekrar doğru bir şekilde (göstermediği bir noter kalmış :) ) gönderdi.Kendisine çok  thnxx rasta_occasion Arabama tekrar aşık oldum diyebilirim.Kesinlikle çok tatlı duruyor.Hiç lokurtu,ses falan yok.Pek dikkat etmeden dahi laka,tümseklerden geçtiğim halde bir sorunla karşılaşmadım.Yere biraz daha yakın hali yolda keyif verici.Aslında yıkayıp da fotoğrafını paylaşacaktım.Burak'cım biraz acele ettirdi bana.Bu aralar yoğun olduğum için arabam kir içinde. :( Kusura bakmayın artık.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
20120628195918.jpg

Burakcım ön yayları tekrar doğru bir şekilde (göstermediği bir noter kalmış :) ) gönderdi.Kendisine çok  thnxx rasta_occasion Arabama  tekrar aşık oldum diyebilirim.Kesinlikle çok tatlı duruyor.Hiç lokurtu,ses falan yok.Pek dikkat etmeden dahi laka,tümseklerden geçtiğim halde bir sorunla karşılaşmadım.Yere biraz daha yakın hali yolda keyif verici.Aslında yıkayıp da fotoğrafını paylaşacaktım.Burak'cım biraz acele ettirdi bana.Bu aralar yoğun olduğum için arabam kir içinde. :( Kusura bakmayın artık.

Olmus abi budur  045thumbsup
Hayirli olsun gule gule surtmeden kullan
Bu arada arabani hep oyle yarisi yayli yarisi orjinal kalacak zannetmistim 005hihih