Astra J Sport Tourer

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Sport Tourer

Çeker, çeker. Benim hiç şüphem yok hem de az yakarak çeker :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Dünya hali, hiç birşey karşılıksız değildir.
hem az yaksın, güvenli, konforlu olsun hemde hızlı gitsin bide performans göstersin diye bişey yok.
sonuçta 1.3 motorun silindir hacmi belli, astra zaten güvenlik bakımından çok üstün bir araç konfor olarakta o yüzden ağır bir araç, benim açımdan 1.3 motordan 95HP üretmesi ve 1350 kg taşıması kesinlikle büyük bir başarı, eğer bu aracı kıyaslamamız gerekirse kendi motor hacmindeki araçlarla kıyaslamamız gerek.

yaşasın 1,3 fındık motor :)

saygılar sevgiler.

1

1423

Bilgi Girilmemiş

1.3 cdti 70hp combo ile arka koltukları yatırdım.bagaja kadar dumduz.comboyu görseniz,anlarsınız.astra st nin bagajı combonun yarısı kadardır.istanbula taşınırken birçok eşyayı taşıdım onunla tavana kadar ve şöför koltuğunun arkasına kadar full dolu idi.tahminim 750kg vardır.ha ayrıca aracın dışına bisiklet te bağladım  005hihih araç yerinden kalkmıyor neredeyse  005hihih fakat o araçla ankara-istanbul otobanın dik bayırlarını 90km/h ile alabildim.100 deseniz olmaz.boş halde 130 ile alıyordu.(çok gittim biliyorum denedim) yani araç devrini alınca 70hp bile olsa o yükü tork sayesinde sırtlayabiliyor.orta devirlerde 1.3 cdti bocalamıyor.sadece sıkıntı o yukte ki hızlanmasında.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
1.3 motor astra hb çekmiyor diyen üstatlar 1.3 motorlu sport tourer hakkında ne diyecek bakalım merakla bekliyorum :)
astra st  astra hb  den daha mı ağır ?  eger öyleyse alan adamın vay haline :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
hem az yaksın, güvenli, konforlu olsun hemde hızlı gitsin bide performans göstersin diye bişey yok.
sonuçta 1.3 motorun silindir hacmi belli, astra zaten güvenlik bakımından çok üstün bir araç konfor olarakta o yüzden ağır bir araç, benim açımdan 1.3 motordan 95HP üretmesi ve 1350 kg taşıması kesinlikle büyük bir başarı, eğer bu aracı kıyaslamamız gerekirse kendi motor hacmindeki araçlarla kıyaslamamız gerek.

saygılar sevgiler.

sana bir bira ısmarlıyabilirim  rasta_occasion

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

27 cm daha uzun. ama sadece bagaj kısmından....ben beğendim ama dizel seçeneğininde hemen olması şart... 9 litre bir motora vereceğime babamın arkası kapalı Ford Ranger'ını kullanırım aynı yakar...

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=421.msg5138#msg5138 date=1297200733]

saygılar sevgiler.

[/quote]

+1

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=421.msg5138#msg5138 date=1297200733]

saygılar sevgiler.

[/quote]

Bende  bravoo

ALPEREN_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
27 cm daha uzun. ama sadece bagaj kısmından....ben beğendim ama dizel seçeneğininde hemen olması şart... 9 litre bir motora vereceğime babamın arkası kapalı Ford Ranger'ını kullanırım aynı yakar...
ben bir türlü ulaşamadım ST nin tüm teknik verilerine.sadece internette motor değerlerini buldum ama ölçüler,ağırlıklar ile ilgili maalesef bir bilgiye rastlayamadım.acaba bu 27cm uzun olduğu bilgisini nerden aldınız?

kerem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 Dizel Astra Sport Tourer Geliyor!

bugün balıkesir deki  opel bayisinden araç taşıyan geminin yola çıktığını öğrendim. 6 adet gelecek olan araçların  3 ü sport 3 ü cosmo paket olmak koşuluyla tümü 1.3 dizel motor seçeneğiyle sunuluyor. mart ayının 3. haftası için kapora bırakıp ufak bir sözleşme imzaladım. araç geldiğinde tüm yaşananları tekrar buradan paylaşacağım.