Astra J Sport Tourer

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sport Tourer

Sports Tourer dizayn olarak 10 üzerinden 9'luk bir araba. Daha doğrusu farklı olmak isteyenlerin arabası.
HB'e göre bagajı 150 lt daha büyük, uzunluğu 28 cm daha fazla, 50 kg daha ağır, buna karşı, yakıt tüketimi sadece 0.2 lt/100 km daha fazla, 0-100 km'si 0.6 sn daha geç (1.4 A/T için). Alırken 2,500 TL fazla verdim ama değermiş. Şu anda fark 3,300 TL olmuş.
Sedan Insignia'dan sadece 13 cm kısa. Zaten birçok insan Insignia Tourer zannediyor. Ben de muzip muzip gülüyorum.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
bu sport tourer çağdaş tasarımlı kartal gibi geldi bana yazık günah canım spor tasarımlı astramıza yaw başka bir modelden üretselerdi bari :)
Arkadaşlar,Avrupa da en çok tercih edilen araçlar Sport tourerler .Hemen hemen her evin önündeki 2.araç tourer.Benim de aracım sport tourer .Benim hem yaşıma uygun,hem de yazlığa gidiş gelişler de çok kullanışlı.Önden baktığınız da spor görünümlü,yol tutuşu üstün.Bana göre çok güzel bir araç.Ben de tercihimi bu yönde kullandım Allah kaza bela vermesin.Hepimiz sağlıkla kullanalım.Artık Audi,Volvo,Peguot,Renault ve diğer araçların tourerleri hep bir birine benziyor.Ha bir de benim yaşıma bakıp ta aldanmayın.Uzun yolda gerektiği gibi gerekli zamanda sizin araçlarınız gibi spor kullana biliyorum.Aracımı o kadar da aşağılamayın derim...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Arkadaşlar,Avrupa da en çok tercih edilen araçlar Sport tourerler .Hemen hemen her evin önündeki 2.araç tourer.Benim de aracım sport tourer .Benim hem yaşıma uygun,hem de yazlığa gidiş gelişler de çok kullanışlı.Önden baktığınız da spor görünümlü,yol tutuşu üstün.Bana göre çok güzel bir araç.Ben de tercihimi bu yönde kullandım Allah kaza bela vermesin.Hepimiz sağlıkla kullanalım.Artık Audi,Volvo,Peguot,Renault ve diğer araçların tourerleri hep bir birine benziyor.Ha bir de benim yaşıma bakıp ta aldanmayın.Uzun yolda gerektiği gibi gerekli zamanda sizin araçlarınız gibi spor kullana biliyorum.Aracımı o kadar da aşağılamayın derim...

Ümit Bey, valla benim kanımca arabanız çok güzel, artı Insignia Sports Tourer'i de andıran bir havası olduğu için gayette gösterişli. Eh motor deseniz zaten bizimkilerle aynı. Yaşınız içinde insan hissettiği yaştadır derler, bu forumda bizlerle birlikte olduğunuza göre genç olduğunuz aşikar. :)

Arabanız çok amaçlı güzel bir araç, her daim iyi günlerde kullanın inşallah kazasız belasız.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ümit Bey, valla benim kanımca arabanız çok güzel, artı Insignia Sports Tourer'i de andıran bir havası olduğu için gayette gösterişli. Eh motor deseniz zaten bizimkilerle aynı. Yaşınız içinde insan hissettiği yaştadır derler, bu forumda bizlerle birlikte olduğunuza göre genç olduğunuz aşikar. :)

Arabanız çok amaçlı güzel bir araç, her daim iyi günlerde kullanın inşallah kazasız belasız.
Çok teşekkür ediyorum.Dediğiniz gibi önemli olan aynı şeyleri düşünüp,bu formda birlikte olmak.