Astra J Krom Pedal Seti

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Krom Pedal Seti

paspasları nerden aldınız acaba?

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=197.msg13285#msg13285 date=1299595947]
Pedal setinin modelini ben çok beğendim.Acaba markası kodu nedir?İnternette yabancı sitelerde daha uygun bulabilirmiyiz?

Konuda 2 ayrı pedal seti bulunmakta. İlgilendiğiniz hangisi? Gerçi Sn. Skydiver detaylı bir bilgi vermiş seti ile ilgili.

Benim serviste fotoğrafladığım sanırım Insignia OPC için getirdikleri bir pedal seti ama bize de uyuyor. Parça kodunu detaylı olarak bilmiyorum malesef.  023hm
[/quote]
sizin fotoğrafını çektiğiniz pedal seti çok güzel onu beğendim.İnsignia opc pedal diye bi aratıyım bakalım bişiler bulabilecekmiyim.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sxn4 link' Alıntı:
Islak ya da kuru kösele ayakkabilarla o metal pedal setlerini kullanmak işkence olur , kayar ayaklariniz.hic guvenli degil bence

araç üstündeki orjinal pedallar da ıslak ayakla basıldığında kayıyor. fotolarda görünen pedallardaki plastik noktalar kaymayı önler bence

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer bir başlık altında belirtmiştim ama kendi başlığı burada diye bir kere de buraya yazmak istedim..

Sn.Drwaverunner arkadaşımızın sözünü ettiği orjinal OPC Line serisi pedal setinin fiyatını sordum dün servise..İşciliğe para almayabileceklerini , fiyatının ise indirimli olarak 180 TL.civarında olduğunu söylediler..(Liste fiyatı 250 civarı) Aslında fiyatı kabul etmiş ve anlaşmıştık ancak pedalları çıplak gözle gördüğümde beğenmediğimden taktırtmadım..Bu pedal da opc nin yıllardır kullandığı pedalmış artık yeni bir dizayn yaparlarmı, yaparlarsa ne zaman yaparlar bilemiyorum.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

genelde hepsi alüminyum zaten yapı marketlere bakın derim ben 12-13 tl civarında alıp kendim taktım. elbette orj kadar güzel değil ama aradaki fiyat farkına değer

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Arkadaşlar,

Araçlarımıza ait krom pedal seti ile ilgili olarak da servisten fiyat aldım. Aldığım fiyat manuel arabalar için 3 parçaya ait işçilik, malzeme ve yapılabilecek iskonto fiyatıdır. AS araçlarda debriyaj kromajı olmayacağı için parça ve işçilik fiyatlarında bir miktar azalma olacaktır.

3lü pedal seti= 262TL
İşçilik=50TL
İskonto= %15

ANA TOPLAM= 265 TL

imag0178t.jpg

Bu takım gercekten cok güzel ve şık durmus , diger pedal takımı arabanın dokusuna yakısmamıs bence

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

18 TL ye uğur beyin aldığı siteden aldım bekliyorum ;)