Astra J Krom Pedal Seti

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Araçlarımıza ait krom pedal seti ile ilgili olarak da servisten fiyat aldım. Aldığım fiyat manuel arabalar için 3 parçaya ait işçilik, malzeme ve yapılabilecek iskonto fiyatıdır. AS araçlarda debriyaj kromajı olmayacağı için parça ve işçilik fiyatlarında bir miktar azalma olacaktır.

3lü pedal seti= 262TL
İşçilik=50TL
İskonto= %15

ANA TOPLAM= 265 TL

imag0178t.jpg

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Krom Pedal Seti

umut7105 link' Alıntı:
On numaraymış,acaba her servisten tedarik edebilir miyiz bunu?
Servislerin yedek parça-aksesuar bölümleri ile irtibata geçmek lazım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel duruyor gerçekten
krom pedal seti arayanlar için çok güzel bir bilgi olmuş
tşkler uğraşıp bu bilgiyi aldığınız için

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten güzel ama çok pahalı

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet gerçekten çok güzel ve aynı zamanda pedallarda kir,çamur bırakmayacağını düşünüyorum...çünkü standart pedallarımızın kanallı yapısından dolayı ayağımızın altındaki kir,çamur orada kalıyor..yıkamalarda da elemana pedalları da silermisin demek bana biraz abes geliyor...
ben de yaz sonu arkastan bu parçanın fiyatı ve kodunu almıştım..sadece parça için iskontolu 235 tl istemişlerdi ve hazır olmadığını bik miktarını kapora olarak alıp sipariş üzerine getireceklerini söylemişlerdi...

Sn drwaverunner, süper paylaşım,teşekkürler:)

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylaşım için teşekkürler gerçekten güzel görünüyor,  yanlız benim Otomatik şanzımana uymaz gibi geldi bana Fren Pedalım bunlardan Geniş.

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimdeki manuel için ama muhakkak otomatik içinde vardır.Çünkü bugün Samsun reis otoyu aradım bu pedal seti için oradaki arkadaş otomatik için mi manuel için mi diye sordu bana, demekki otomatik için de olanı var.Ayrıca krom cam çıtaları için 1000 TL,boya koruma için de 150 TL dediler.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

umut7105 link' Alıntı:
Resimdeki manuel için ama muhakkak otomatik içinde vardır.Çünkü bugün Samsun reis otoyu aradım bu pedal seti için oradaki arkadaş otomatik için mi manuel için mi diye sordu bana, demekki otomatik için de olanı var.Ayrıca krom cam çıtaları için 1000 TL,boya koruma için de 150 TL dediler.
Sn. Umut7105,
Bence de otomatik olan için de var çünkü aynı soru bana da geldi. Keşke otomatiği de isteseydim. Zira bir arkadaş yazınca pedal büyüklüklerinin farklı olduğu aklıma geldi.
Krom çıtalar ile ilgili fiyat, işçilik her bayide değişecektir. Sadece dikkat edilmesi gereken ve fiyatı arttıran etken kelebek cam çıtalarının kelebek camlarla birlikte montajının yapılmasıdır.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede harika bir pedal seti.Şu xenon işini halledersem bunlarada sıra gelir elbet :)