Astra J Krom Pedal Seti

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

Skydiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Krom Pedal Seti

Benim aracımdaki başka bir alternatif...

Sol ayak dayama :
Dreamcar F1 Sol Ayak Dayama/sport Gaz Pedalı Alumınyum 4502001

Pedal seti
AUTOMIX GTR 500 OTOMATİK VİTES PEDAL SETİ

Uploaded with ImageShack.us

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Skydiver link' Alıntı:
Benim aracımdaki başka bir alternatif...

Sol ayak dayama :
Dreamcar F1 Sol Ayak Dayama/sport Gaz Pedalı Alumınyum 4502001

Pedal seti
AUTOMIX GTR 500 OTOMATİK VİTES PEDAL SETİ

sadece pedal seti değil paspaslar da güzelmiş. aracın genel görünüşüne uyumlu

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Islak ya da kuru kösele ayakkabilarla o metal pedal setlerini kullanmak işkence olur , kayar ayaklariniz.hic guvenli degil bence

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Yinede güzel olmuş güle güle kullanın

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu pedal setinin montajı için bir sorum olacaktı.Sizce, orjinal olanların çıkarılıp, yerine başka bir pedal setinin takılması sonrasında, orjinal ayarların tutturulamaması diye birşey söz konusu olabilir mi? (yetkili servis tarafından takılmış olsalar dahi)
Bunu niye soruyorum derseniz, bir yetkili serviste kaporta bölümü şefi bana; "şimdi bu kapı ayarlarıyla oynarsak, bir daha fabrika ayarlarını tutturamayız" demişti. Düşünüyorum da pedallar, kapı ayarlarından daha hayati önemde.Sırf görsellik olsun diye, iyi kurgulanmış, ayarları optimum olan bir şeyi söküp, ayarlarının doğru yapılıp yapılamadığını bile asla bilemeyeceğimiz, bundan asla emin olamayacağımız bir işe kalkışmayalım.Bırakalım öyle kalsın.
Ama bu pedal setinin değişiminde, hiçbir orjinallik, hassas olmayı gerektiren bir ayar filan yoksa o zaman gönül rahatlığı ile değiştirebilirim pedallarımı.
Ne dersiniz?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Pedal setlerinde bildiğim kadarıyla sadece ayağımızın temas ettiği yüzeydeki aparatı değiştiriyorlar. Yani kaplaması değişiyor diye biliyorum.

Pedal sisteminde ve ayarlarında bir değişiklik olmuyor diye biliyorum.

Daha detaylı bilgiye sahip arkadaşlar açıklama getirebilir.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pedal setinin modelini ben çok beğendim.Acaba markası kodu nedir?İnternette yabancı sitelerde daha uygun bulabilirmiyiz?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Djfree link' Alıntı:
Pedal setinin modelini ben çok beğendim.Acaba markası kodu nedir?İnternette yabancı sitelerde daha uygun bulabilirmiyiz?

Konuda 2 ayrı pedal seti bulunmakta. İlgilendiğiniz hangisi? Gerçi Sn. Skydiver detaylı bir bilgi vermiş seti ile ilgili.

Benim serviste fotoğrafladığım sanırım Insignia OPC için getirdikleri bir pedal seti ama bize de uyuyor. Parça kodunu detaylı olarak bilmiyorum malesef.  023hm

Skydiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Insignia OPC  krom pedal setlerin montajı hakkında bir fikrim yok ama benim kullandığım pedal setlerinin altında mandallar vardı, üstte bulunan vidaları sıktıkça araç pedalına sıkıştırarak sabitleniyordu ama sürüş esnasında yerinden çıkar diye buna pek guvenemediğimden vida yerlerinden arac üzerindeki pedal tabanlarını ince matkap ile delerek sabitledim. Fikir vermesi açısından birkaç foto ekledim.
Momo ve Sparco' nun da modellerine bakmanızı tavsiye ederim ama fiyatları biraz yuksek  31agryyy

http://imageshack.us http://imageshack.us http://imageshack.us