Astra J Chip Tuning

O

Omeryuce61

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Chip Tuning

1.3 dizel astraya chip tuningi yapmak bence hem saçma, hemde ileride turboyla yaiayacağınız sıkıntılarının baş aktörüdür. 

Caganastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara da 1.4 t motora yazılım yapabilicek usta varmı ? herşeye rağmen yaptırmak istiyorum bakalım nasıl olucak.

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Benim onceki iki aracimdada yazilim vardi tek bir gun bile sikinti yasamadim hatta onumuzdeki hafta gidip bunada yaptirmayi dusunuyorum hbr veririm.
yazilimdan sonra insan kendini yeni bir arabaya binmis gibi hissediyor

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Bugün arkadaşımın sahibi olduğu yetkili servise 1500 km kontrolü için gittim. Kendisinde 1,3 dizel cosmo var. Yazılım ile 115 beygire çıkarmış. Kendileri yapıyor ve yetkili servis. İsteyen arkadaslara özelden servis ismini verebilirim. Kendisi memnun. Hatta böyle olduğunu bilseydim dizel alırdım diye düşünmedim değil.

Merhaba; aracın performansı hakkında büyük tereddütlerim var; arkadaşınızın tecrübelerini biraz daha aktarabilirmisiniz. Kaç km. oldu yaptıralı; herhangi bir sorunu var mı acaba?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
atmosferik motorlarada yapılıyormu bu uyguma peki,,
atmosferik motorlarda sadece chip uygulaması ile pek bir güç elde edilmez ama bunun yanında açık performans hava filitresi +cat iptalleri +headers gibi uygulamalarla 25 hp ye kadar güç alabilirsiniz.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

ulas79 link' Alıntı:
atmosferik motorlarda sadece chip uygulaması ile pek bir güç elde edilmez ama bunun yanında açık performans hava filitresi +cat iptalleri +headers gibi uygulamalarla 25 hp ye kadar güç alabilirsiniz.
+1 açık hava, cat iptali, downpipe ile birlikte yazılımla 40 a kadar gidebilirsiniz...