Astra J Chip Tuning

palmite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Chip Tuning

Evet aynı fakat yazıda da yazdıgım arkadaşımın aracında olmadı bende oldu araçlar aynı motor kasa herşey onunki 2012 benimki 2011 aralarında 2 ay fark var aracta 2500 devirden sonra anlatamam yaşamanız lazım :)

palmite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 turbo 180 cok idda etmek istemem ama bi burun fark atar :) BUnu nerden mi biliyorum Cok iddalısın diyeceksiniz :( Turbo devamlı hazır arabada normalde opeleerde 2500 sonra devreye giriyo.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbo her zaman devrededir 1.4t lerde de tork olarak kendini 1850 devirde net hissettirir ve max torku verir

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

palmite link' Alıntı:
1.6 turbo 180 cok idda etmek istemem ama bi burun fark atar :) BUnu nerden mi biliyorum Cok iddalısın diyeceksiniz :( Turbo devamlı hazır arabada normalde opeleerde 2500 sonra devreye giriyo.

Deneme imkanınız varsa denerseniz çok memnun olurum kendi adıma :)

palmite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
turbo her zaman devrededir 1.4t lerde de tork olarak kendini 1850 devirde net hissettirir ve max torku verir

Evet haklısın :) Biz kısaca hisetmediğimizi yok sayıyoruz 2000 den sonraki torku pedala ilk basısında hisediyorsun 2500 sonrası civinlenme etkisi yapıyor .

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

video da bekliyoruz o zaman, en somut kanıtı olur sanırım.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Heyecanla video yu bekliyoruz, çünkü benim de aklımda olan ve sanırım yaptıracağım bır olay... 045thumbsup

burakthy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Sanirim aracin agirligi ve motorun kucuk olmasi nedeniyle twin scrool denilen yeni nesil turbo 1.4 araclarda gorev yapiyor. Ama cok nefesli olmuyor normal turbolar kadar kendini tamamen acana kadar bir iki yerde ufak peak atiyor daha sonra tamamen aciliyor nereye kadar ufluyor bilmiyorum. Ben arkadasimin 170 hp oldugunu soyledigi cipli arabasiyla denedim fark bur burundan fazla oldu hatta baya fazla oldu hiz yukseldikce ara daha da acildi. Ama benim aracim manuel ve flex sasim var.. Otomatikte ne olur bilemem. Hala guvenip yazilim yapmadim esimde bu araci istemiyor baska araba aldim sanirim satacam yeniden mini cooper s alicam. İstedigim gibi yukleyemedim. Egsozu bir dert down pipe bir dert. Yazilim oturmadigindan ariza isiklari vs.