Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

Hayırlı olsun kardeşim.

Sadece dayanıklılık konusunda şüphelerim var, aksi halde çok başarılı görünüyor  greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullan Mertçim beğenmene sevindim.

Malzemenin sağlamlığını ben de detaylıca test ederim; 45 numaralı Cat botlarım yarın için hazır, körfezin taşlı tozlu yolları ve oğlanların sürekli dökülen suları vs neyin ne olduğunu kısa sürede belli ediyor  8)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaş bu paspası aylar once sipariş vermiştim saçma sapan bi model göndermişlerdi iade ettim tekrar sipariş edeceğim bakalım inşallah bu kez sorun olmaz :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeşim.

Sadece dayanıklılık konusunda şüphelerim var, aksi halde çok başarılı görünüyor  greatt

Teşekkürler.  :)
Dayanıklılığı önümüzdeki 2-3 ay içinde netleşir.  :)

Tolga KARACA link' Alıntı:
Güle güle kullan Mertçim beğenmene sevindim.

Malzemenin sağlamlığını ben de detaylıca test ederim; 45 numaralı Cat botlarım yarın için hazır, körfezin taşlı tozlu yolları ve oğlanların sürekli dökülen suları vs neyin ne olduğunu kısa sürede belli ediyor  8)

Sağ ol Tolga abi.  :)
Pek sorun çıkaracak gibi görünmüyor ama yinede kesin konuşmamakta fayda var.  :)

batigol1907 link' Alıntı:
arkadaş bu paspası aylar once sipariş vermiştim saçma sapan bi model göndermişlerdi iade ettim tekrar sipariş edeceğim bakalım inşallah bu kez sorun olmaz :)

Siparişini hatırlıyorum ֖zhan abi.  :)
Yanlış hatırlamıyorsam farklı bir marka göndermişlerdi. Sende iade etmiştin.  :)

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra J - 3D Havuzlu Paspas Seti

Merhabalar, bu ürünü ben de yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkarmadı. Hepsiburada.com'dan almıştım. Arabayı yıkatınca fotoğraflarını eklerim. Aracım A/S. Memnunum. Tabanı gayet de temiz tutuyor havuzlu olduğu için. Toprak, çamur, su... Hepsi havuzda kalıyor. Metal kısmı da dayanıklı. Daha bir şey olmadı. Kauçuk değil. Hafif sert malzeme. Temizliği de kolay. Hafif oynuyor ama aracın tabanını temiz tutması benim için en önemli faktör; bunu da başarıyor. Tavsiye ederim.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Alınık Orjinal Halı Paspas :)