OPC Pedal Seti (Replica)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPC Pedal Seti (Replica)

eraytly link' Alıntı:
Bu pedalları takmak için orjinaldeki plastik kısımları söküp yerine bunları mı takıyoruz yoksa direk üstüne mi takıyoruz?
orjinaller sökülüp yerine bunlar takılıyor diye biliyorum toprağım aksi halde pedal mesafesi 2-3 cm kısalır buda bize dezavantaj olarak geri döner

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam forumda bu pedal setini ilk alan yada alanlardan biri benim ve aşağı yukarı dört aydır hiçbir problem yaşamadım.
Ne paslanma var nede kauçuk yüzeylerde eskime.  :)
Kaliteli demeyeyim ama açıkçası benim tahminimden daha dayanıklı ve sağlam çıktı.  :)
Arkadaşlar benden baya erken davranmışlar.. :)
Kardeşim konuyu baştan sona incelemiştim zaten sen aralıkta aldın olumsuz bişey olursa yazarım demiştin yazmamışsın sahibinden almıştın sanıyorum izmir den yanlışmıyım link bulamadım yayından kalkmışda bende oradan almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-opc-aluminyum-pedal-seti-manuel-vites-icin-158700359/detay#

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Arkadaşlar benden baya erken davranmışlar.. :)
Kardeşim konuyu baştan sona incelemiştim zaten sen aralıkta aldın olumsuz bişey olursa yazarım demiştin yazmamışsın sahibinden almıştın sanıyorum izmir den yanlışmıyım link bulamadım yayından kalkmışda bende oradan almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-opc-aluminyum-pedal-seti-manuel-vites-icin-158700359/detay#

Evet, ben sahibinden'den almıştım ama satıcının elinde 3 adet vardı ve ben aldıktan sonra geri kalan 2 adette satılmıştı.  :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Evet, ben sahibinden'den almıştım ama satıcının elinde 3 adet vardı ve ben aldıktan sonra geri kalan 2 adette satılmıştı.  :)
peki bu verdiğim linkteki tırı vırı mıdır dersin iyiye benziyor...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:

Muhtemelen o da ևin'den almış ve Türkiye'de iki katına satıyordur.  :)
Zaten Get ilan olduğu için sıkıntılı bir ürün olsa bile kargocuya verir geri yollarsın. ֖demeye de onay vermezsin.  :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Zaten Get ilan olduğu için sıkıntılı bir ürün olsa bile kargocuya verir geri yollarsın. ֖demeye de onay vermezsin.  :)

aynen öyle çinden 5 şer,10 nar alıp satıyorlar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
ևin min idare eder heralde sorun olmaz umarım pazartesi alırım  :D

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Bende aynı satıcıdan geçen sene Eylül ayında pedal seti ve OPC logo almıştım her hangi bir sıkıntı yok. Her pedal 2 parça halinde geliyor eski lastikleri söküp yenilerini takıyorsun. Üstüne de alüminyum kaplamaları takıp uçlarındaki çıkıntıları kargaburun ile içe doğru kıvırıyorsun.Montajı çok basit ve fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

[img=800x597]http://imagesyukle.com/di/E63K/541408_10151871150938486_75029729_n.jpg[/img]
[img=800x597]http://imagesyukle.com/di/YMR8/993049_10151871150948486_1496134154_n.jpg[/img]