OPC Pedal Seti (Replica)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: OPC Pedal Seti (Replica)

kontplus link' Alıntı:
Benimde bugün pedal taktırmam icap etti nedeni hem görüntü için hemde kauçuk kısımlar eridi bir miktar. Kartal Rahmanlar civarında Elif Tuningde seçmesi uzun taktırması kısa bir işlemden sonraki sonuç. [img=800x533]http://img.tapatalk.com/d/14/04/27/ra6u8y5e.jpg[/img]

Hayırlı olsun degısık ve guzel bır uygulama fıyat olrak nekadar odedın??

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontplus link' Alıntı:
Benimde bugün pedal taktırmam icap etti nedeni hem görüntü için hemde kauçuk kısımlar eridi bir miktar. Kartal Rahmanlar civarında Elif Tuningde seçmesi uzun taktırması kısa bir işlemden sonraki sonuç. [img=800x533]http://img.tapatalk.com/d/14/04/27/ra6u8y5e.jpg[/img]

güle güle kullanın,yalnız farkındamısınız bilmiyorum sol ayak dayama tepesi aşağı monte etilmiş

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontplus link' Alıntı:

Ya kusura bakmayın montajinı hiç iyi yapamamıslar, sizin yerinzde olsam bunu taktıracagma orjinal eriyen pabuclardan alırdım ya da illa metal olacaksa orj parca alırdım

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPC Pedal Seti (Replica)

Arkadaşlar haklısınız galiba sol ayak hatalı çünkü ben acele kendim takmıştım onu düzelteceğim., onun dışında montaj işi biraz elmeli takmalı oldu oda aceleye gelmiş olabilir evde misafirler bekliyordu arada yaptırdım hata bende fiyat 30 TL. ::)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üzülme hocam sök bunları al bi çakma opc set 8-9 dolara tak gitsin

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese iyi günler. hocam zevkler ve renkler tartışılmaz. öncelikle siz beğendiyseniz hayırlı olsun derim. şahsi fikrimi soracak olursanız ben beğenmedim. hem orjinal pedallarla uyumlu değil hemde montajını yapan kimse usta değil bence kasap. sol taraftaki ayak koyma yerine koyduğu parçayı hiçmi bakmamış. allah bilir birsürü parada almıştır sizden. lütfen yorumumdan dolayı bana gücenmeyin. ama hem para verip hemde karşılığında böyle baştansavma işçilik olunca insanın gücüne gidiyor...

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
herkese iyi günler. hocam zevkler ve renkler tartışılmaz. öncelikle siz beğendiyseniz hayırlı olsun derim. şahsi fikrimi soracak olursanız ben beğenmedim. hem orjinal pedallarla uyumlu değil hemde montajını yapan kimse usta değil bence kasap. sol taraftaki ayak koyma yerine koyduğu parçayı hiçmi bakmamış. allah bilir birsürü parada almıştır sizden. lütfen yorumumdan dolayı bana gücenmeyin. ama hem para verip hemde karşılığında böyle baştansavma işçilik olunca insanın gücüne gidiyor...
greatt