Astra J 2012 değişiklikleri

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

sizce edition 1.3 CDTI alınır mı?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
sizce edition 1.3 CDTI alınır mı?

Eğer bütçemi çok az zorlama imkanım var ise mutlaka Enjoy Plus'dan başlardım.

Edition ile Enjoy plus arasında tercih sebebi olabilecek bir çok donanım farklılığı mevcut. O nedenle Edition tavsiye etmem.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Eğer bütçemi çok az zorlama imkanım var ise mutlaka Enjoy Plus'dan başlardım.

Edition ile Enjoy plus arasında tercih sebebi olabilecek bir çok donanım farklılığı mevcut. O nedenle Edition tavsiye etmem.

Özellikle satarken donanımın çok fazla kayda alınmadığını göz önünde bulundurursak 7.000 TL fark çok değil mi?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Özellikle satarken donanımın çok fazla kayda alınmadığını göz önünde bulundurursak 7.000 TL fark çok değil mi?

Araca sonradan taktırılan donanımlar için doğru. Ama fabrikasyon seviyeler açısından bu geçerli değil.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Evet 7.000 TL hiç de azımsanacak bir meblağ değil.

Edition ile Enjoy plus farklılıkları 7000 TL'ye değer mi? Biraz da tartışılır ama bu segmentte bir araca 45.000 TL gibi bir ücret ödeyipte yağmur ve far sensörü yada cc ve sis farına sahip olamayacaksam bir alt segmentte daha donanımlı bir araç tercihi yapmak benim açımdan daha mantıklı olurdu.

Tabi ki yinede tercih sizin. Benim çok önem verdiğim donanımlar sizin için önemli olmayabilir, donanımdan önce görselliğe daha çok önem verebilirsiniz bu yüzden önemli olan sizin düşünceleriniz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Evet 7.000 TL hiç de azımsanacak bir meblağ değil.

Edition ile Enjoy plus farklılıkları 7000 TL'ye değer mi? Biraz da tartışılır ama bu segmentte bir araca 45.000 TL gibi bir ücret ödeyipte yağmur ve far sensörü yada cc ve sis farına sahip olamayacaksam bir alt segmentte daha donanımlı bir araç tercihi yapmak benim açımdan daha mantıklı olurdu.

Tabi ki yinede tercih sizin. Benim çok önem verdiğim donanımlar sizin için önemli olmayabilir, donanımdan önce görselliğe daha çok önem verebilirsiniz bu yüzden önemli olan sizin düşünceleriniz.
Aynen bos almaktansa 2.el dolu almayi tercih ederim bende
045thumbsup 045thumbsup

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Aynen bos almaktansa 2.el dolu almayi tercih ederim bende
045thumbsup 045thumbsup

-sahibini tanımadığım / aracı bilmediğim müddetçe-

20.000 TL'nin üzerinde 2. el araç ASLA ama ASLA hem de KATİYEN almam, 11.000 km'de 2010 A3 almadım... 4 araç aldım şuana kadar ve hepsi sıfır.. Bu konuda -belki yanlış olabilir ama- boş olsun sıfır olsun kanısındayım...

Normalde 1.4 T enjoy plus alabilirdim ama LPG olmayınca o da suya düştü maalesef :(

47.000 civarına Astra Edition harici araç tavsiye edebilir misiniz peki? Ev almayı düşündüğüm için 7.000 tl çok büyük bir rakam şuan, o yüzden sport almak istemiyorum...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

20.000 TL'nin üzerinde 2. el araç ASLA ama ASLA hem de KATİYEN almam, 11.000 km'de 2010 A3 almadım... 4 araç aldım şuana kadar ve hepsi sıfır.. Bu konuda -belki yanlış olabilir ama- boş olsun sıfır olsun kanısındayım...

Normalde 1.4 T enjoy plus alabilirdim ama LPG olmayınca o da suya düştü maalesef :(

47.000 civarına Astra Edition harici araç tavsiye edebilir misiniz peki? Ev almayı düşündüğüm için 7.000 tl çok büyük bir rakam şuan, o yüzden sport almak istemiyorum...
Hayirli olsun herkezin sahsi fikri tabii saygi duyarim.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Ben de kontrolleri yapılmış iyi durumdaki ikinci ele soğuk bakanlardan değilim. Ama sizinki de mantıklı yaklaşım. Benim tercihimi araçların durumu ve markası belirler bu konuda sanırım. Bir de ben sizin yerinizde olsam ev alacaksam kesinlikle 20 binlik ikinci el araba ve çok daha iyi bir ev alırdım.