Astra J 2012 değişiklikleri

Emre ERY.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

arkadaslar edition modellerinde cruse control yok.İstersek ekletebilirmiyiz yoksa enjoy plus'mı almak zorundayız olması için?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre ERY. link' Alıntı:
arkadaslar edition modellerinde cruse control yok.İstersek ekletebilirmiyiz yoksa enjoy plus'mı almak zorundayız olması için?
teknik olarak mümkün ama astra j de bu yapılmış mı hiç duymadım, servise danışmak lazım
sonradan takılırsa daha maliyetli olabilir

astra elegance 2006 model araca cc taktırıldığını duymuştum
Servisde sağ sinyal kolununu gözümüz önünde çekip çıkartmışlar, yerine CCli sinyal kolununu bu sefer itip yerleşmişler. Daha sonra arabanın beynine yeni kolu tanıtmışlar

xuL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre ERY. link' Alıntı:

opel bazı markalar gibi,mesela bmw gibi opsiyon donanım ekleme seçeneği sunmuyor ne yazık ki.
istediğiniz donanımların olduğu paketi(cosmo enjoy sport gibi) almak zorundasınız.

Emre ERY.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgileriniz için teşekkür ederim.
Son olarak 1.4 140 hp enjoy almayı düşünüyorum liste fiyatı 46 ya inmiş.Çevremden gördüğüm kadarıyla plazalarda alırken de indirim yapıyorlar.Ne kadarlık indirim alabiliriz ortalama olarak bilginiz var mı?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy plus daha iyi bir seçenek bence edition a göre ama arada da azımsanmayacak bir fark var 5-6 bin tl gibi bana sorarsanız değer mi değer sonuçta 17" bir jantı sonradan taktırmak isteseniz lastiklerle baya tuzlu olur cc konusuna gelince sonrada takılan araçlar duydum özellikle vw lerde baya var opel de de olabilir ama direksiyon üstüne koyabileceklerini sanmıyorum bu yüzden enjoy plus bence daha doğru bir tercih olur fiyatta düşmüş 44-45 e iner bence eskisi kadar olmasada indirim yaparlar yine

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Emre ERY. link' Alıntı:
Bilgileriniz için teşekkür ederim.
Son olarak 1.4 140 hp enjoy almayı düşünüyorum liste fiyatı 46 ya inmiş.Çevremden gördüğüm kadarıyla plazalarda alırken de indirim yapıyorlar.Ne kadarlık indirim alabiliriz ortalama olarak bilginiz var mı?

hocam bayiler 4000 liraya yakın indirim yapıyorlar yani sıkı bi pazarlıkla 42000 e enjoyplus alabilirsiniz.

Emre ERY.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar çok saolun bilgilendirdiğiniz icin.eyw

baran35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 1,3 dizel araçlarda ecoflex yazısı niye kalktı?ecoflex yazısı olanlarla olmayanlar arasında motorda bi fark var mı?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baran35 link' Alıntı:
2012 1,3 dizel araçlarda ecoflex yazısı niye kalktı?ecoflex yazısı olanlarla olmayanlar arasında motorda bi fark var mı?

Motorda herhangi bir farklılık yok.

Artık ecoflex yazısı start-stop özellikli dizel araçlarda kullanılıyor ama Türkiye'ye start-stop'lu dizel Astra gelmiyor.

baran35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilgi,alaka ve takibiniz için teşekkür ederim