Astra J 2012 değişiklikleri

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

eketen link' Alıntı:
Ben de kontrolleri yapılmış iyi durumdaki ikinci ele soğuk bakanlardan değilim. Ama sizinki de mantıklı yaklaşım. Benim tercihimi araçların durumu ve markası belirler bu konuda sanırım. Bir de ben sizin yerinizde olsam ev alacaksam kesinlikle 20 binlik ikinci el araba ve çok daha iyi bir ev alırdım.

Aslında ben de öyle dşündüm ama ev taksitleri öderken, sanayi köşelerinde uğraşmak pek iç açıcı gelmedi, o yüzden garantili olsun ve az yaksın istedim, sanırım stratejik bir karar olarak 1.3 Edition Astra en mantıklısı..

Alternatif olarak Octavia düşündüm 1.6 102 hp (+LPG) Ambition Plus (Full Sayılır) + 18.000 Tl'ye kadar18 ay  %0 faiz... Ne dersiniz?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence şuan o paraya alınabilecek en iyi araç yeni honda civic yakıt sorunsa da garantili lpg takıp satıyor bayiler çok dolu ve 48e alınabiliyor full ü performans konularında falanda kesinlikle üzmez sorunsuzluğu da 10 numaradır hondaların öneririm bir civic kullanıcısı olarak

ayrıca golf highline da olabilir o da 48500 e falan alınıyor ama lpg uyumlu değil

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bence şuan o paraya alınabilecek en iyi araç yeni honda civic yakıt sorunsa da garantili lpg takıp satıyor bayiler çok dolu ve 48e alınabiliyor full ü performans konularında falanda kesinlikle üzmez sorunsuzluğu da 10 numaradır hondaların öneririm bir civic kullanıcısı olarak

ayrıca golf highline da olabilir o da 48500 e falan alınıyor ama lpg uyumlu değil

LPG çok önemli benim için, inanın zoruma gidiyor 5 lira vermek benzine... iş için kullansam zoruma gitmez ama sadece gezmek amaçlı kullanıyorum, iş yerim evime 1 km, rahatlıkla yürünebiliyor...

Honda çok güzel araç ama keşke eski kasanın çizgilerinden bu kadar uzaklaşmasaydı, bu kasa içime pek sinmiyor, Hyundai'e benziyor arkadan :)

bu arada ilginiz için teşekkür ederim...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
LPG çok önemli benim için, inanın zoruma gidiyor 5 lira vermek benzine... iş için kullansam zoruma gitmez ama sadece gezmek amaçlı kullanıyorum, iş yerim evime 1 km, rahatlıkla yürünebiliyor...

Honda çok güzel araç ama keşke eski kasanın çizgilerinden bu kadar uzaklaşmasaydı, bu kasa içime pek sinmiyor, Hyundai'e benziyor arkadan :)

bu arada ilginiz için teşekkür ederim...

ben de lpg ye hiç sıcak bakmıyorum, eğer amacınız ekonomi ise 1.3 cdti tavsiye ederim
editon model de ise aşağıdaki özellikler sizin için çok önemli değil ise konfor ve tasarım olarak astra diğer
modellerden çok daha önde. Karar vermeniz gereken bu özellikler sizin için olmazsa olmaz değil ise, alınır neden alınmasın.
Kararı siz vereceksiniz tabi. Tüm alternatifleri iyi değerlendirmek lazım. Herkesin kendine göre öncelik ve sebepleri var.

Elektronik Park Freni
Hız Sabitleyici (Cruise Control)
Işığa duyarlı kararan iç dikiz aynası
Yokuşta Kalkış Desteği

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonunda donanımsızlığa dayanamayıp 52.500'e 1.3 CDTI  Sport Aldım bugün, bi cinnet her şeyi haletti :) :)

İşlemler halloldu gibi, kısmetse yarın - öbür gün teslim alacağım... :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Sonunda donanımsızlığa dayanamayıp 52.500'e 1.3 CDTI  Sport Aldım bugün, bi cinnet her şeyi haletti :) :)

Guzel secim emin olun iyikide sport almisim diyeceksiniz hayirli olsun 045thumbsup

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Guzel secim emin olun iyikide sport almisim diyeceksiniz hayirli olsun 045thumbsup

Çok teşekkür ederim hemşo, 52 olacak ;)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
hayırlısı olsun, baya kararsızdınız bu konuda :)
en kötü karar kararsızlıktan iyidir derler ama aradaki miktarı vererek iyi bir karar vermişsiniz
hayırlısı olur inşallah, hangi renk aldınız acaba?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Çok teşekkür ederim hemşo, 52 olacak ;)
Yakisir resimleri ve ilk izlenimlerini bekliyoruz artik.
Ulubey yoluna sapmayip sahilden giderken sag tarafta opel var ordanmi aldin

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
hayırlısı olsun, baya kararsızdınız bu konuda :)
en kötü karar kararsızlıktan iyidir derler ama aradaki miktarı vererek iyi bir karar vermişsiniz
hayırlısı olur inşallah, hangi renk aldınız acaba?

ևok teşekkür ederim, Beyaz aldım Hakan Bey.. Sizinkiyle aynı ;)

bulent_tnt link' Alıntı:
Yakisir resimleri ve ilk izlenimlerini bekliyoruz artik.
Ulubey yoluna sapmayip sahilden giderken sag tarafta opel var ordanmi aldin

şuan Erzurum'dayım, hafta sonu gidip alıcam naispse... Tek Opel bayii var ama o Ulubey yolunun ilerisinde biraz,  Evet yolun sağında....