astra h 2004 geç çalışma

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Z16xep motor kodlu astra h kasa 2004 model aracım bir süredir sabahları geç çalışıyor. Daha Doğrusu uzun süreli Parktan sonra 3-4 marsta çalışıyor bujileri değiştik yine aynı mars motoru ve akü sağlam. Muhtemelen gaz kelebegi temizliğine ihtiyacı var temizliği yaparken araç çalışır durumda mi yapmalı yoksa motor kapalı konumda benzin yada balata spreyı ile temizlemeli forumda arastirdim ama motor açık yada kapalı gibisinden bir ibare bulamadım yardimci olursanız çok sevinirim..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benzin filitreni değiştir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle tepeden tam temizlenmez.sökülecek güzelce her yeri kanaları dahil temizlenecek.
Arıza lamabası yanıyormu? hani vuruntu veya kamşaft sensoruda olabilir bu zor çalışma sebelerinden

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
öyle tepeden tam temizlenmez.sökülecek güzelce her yeri kanaları dahil temizlenecek.
Arıza lamabası yanıyormu? hani vuruntu veya kamşaft sensoruda olabilir bu zor çalışma sebelerinden

Herhangi bir lamba yanmiyor. Elektrikçi mi yapmalı yoksa normal arabanın servisini yaptırdığım ustaya mi yaptırmalı ciddi anlamda moralimi bozuyor geç çalışma arabadan soğudum resmen ilginiz için teşekkürler

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech2 cihazı ike baksınlar soğuk iken life olarak birde arıza kodu bıraktı ise ona baktırın aynı zamanda boğazı temizlesinler,elektrikci değil servis

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Tech2 cihazı ike baksınlar soğuk iken life olarak birde arıza kodu bıraktı ise ona baktırın aynı zamanda boğazı temizlesinler,elektrikci değil servis

bugün tech2 ye bağladılar aracı oksikjen sensörü ve emme manifoldun altında portlar varmış onların arıza kaydı cıktı. ustanın diyişine göre manfold sökülüp altındaki portlar temizlenecekmiş boğaz kelebeğinide soktüler alt ve üst tarafını benzinle sildiler. kapakçığı usta elle tam açık konuma getirip kanatlarınıda sildi temiz dedi ama benim içim rahat etsin diye silmiş... tam mekandan çıkıyordumki bişey fark ettim. önceden aracın anahtarı takıp çevirince küçük bir araba resmi ve üzerinde anahtar işereti olan bir ışık vardı. araba çalıştıktan sonra sönüyordu şimdi o ışık hiç sönmüyor.. ustaya tekrar söyledim aynı arızadan dolayı oldugunu söyledi fena halde moralim bozuldu şimdi birde ışık cıktı acaba kelebeği temizlerken zarar vermiş olabilirler mi ? forumda biraz araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım bahsediler portların kirliliği sabah geç çalışmaya etki ediyor mu?

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekleme sorunun bliyorum ama geç çalışma sorunu egr den olabilir temizlesin hepsini bakalım

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Tamam cumartesi temizleticem usta 250 tl istedi sizce fiyat nasıl. Gelişmeleri birdiricem

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakma fiyat konusunda bilgim yok, arkadaşlar yardımcı olsun