Opel Astra H sabahları geç çalışıyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynen abi sök tak yapıyoruz devamlı söketleride temizledim yapılsın satacağız zaten artık inşallah krank sensorunde cıkarda biter çile mutlak bildirim atacağım

• Beğen
Tepkiler: oknozyrt

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Krank sensörü arızasında motor boş mars mı yapar yani dinlediğim sadece marşı boşuna çeviriyor yani arızalı olunca enjektör açmazmı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kompresör yapmıyor sağolasın hafta sonu sanayi kapalı araba şuan artık hiç çalışmıyor boşuna mars basıyor sadece önce çok zorlayınca çalışırdı şimdi oda yok sabah ilk işim allahtan bişey çıkmaz ise sensörü değişeceğim burayada bildirim bırakacağım umarım inşallah iyi bildirim atarız

• Beğen

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah hallolur kardeş.bence hallolursa satma. O kadar masraf ettin. Araç resmen sıfırlandı. Ağır bakımın da ağrını gördü.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
maşalah hayırlısıyla tek marşda aldı forumada uzunca bildirim bırakacagım

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merakla bekliyorum kardeş. Krank sensörüymüş dimi?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynen öyle krank sensörü arıza yapmış onunda bobin arıza yapmadıpı için arıza lambası yakmıyor anladığım kadarıla mıknatısı bozuluyor eski krank sensörü demiri tutmazdı yenisi şak diye demire yapışıyor test böyle ediyoruz avometrede sağlam gözüküyor eline diline sağlık abi

• Beğen

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çare bulduysak ne mutlu bize kardeş. Sorunlar paylaşılınca düzelir. İllaki tecrübesi olan biri vardır koca forumda. Mesela bugün de bişey öğrendim. Direksiyon yağ kaçırıyordu. Yağ lekelerini temizleyip önce kendin bak. Ben bakmadım, direksiyoncuya gittim Hem kutu hem pompa tamirine 1.500 TL dedi. Yeğenim temizledi baktı ki yağ hazne dibinden kaçak yapmış. Direksiyonda hafif boşluk vardı, sağ ön tekerin salıncağı gevşemiş. Maliyeti 10 TL. O da yağ haznesinden kutuya giden hortum... Çakallık parayla değil bu ülkede.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle abi kimse herkes ne kadar çarparım peşinde artık biz o kadar para saydık o paralara 2 3 ay çalışıyorsun yine düzelmedi biz bakıp bulduk eni sonu