AsTra G ye Corsa B GSi manifoldu takma projesi...

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide Mehmet woessner almanya da yani yapıldığı yerden ucuza abd de satılıyo :D bende bunu anlamadım..merak ettiğim abddeki kolpa mı diye..
site : http://www.racersedge-inc.com/racer...FB385257241004DDBDC?open&menu=menumodelbytype

Amerika ap ayri bir memleket... Classmanlarin disinda yer aliyor. Okadar uzun sure kaldim orda ucuzluk olayini cozemedim gitti. Almak istedigin birseyi surekli takip edersen %70'e kadar indigini gorup alabilirsin...Kalitesine de dicek laf yok. 1. derecede kalite... Ne ariza yapar ne bozulur ne birsey olur....

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerika ap ayri bir memleket... Classmanlarin disinda yer aliyor. Okadar uzun sure kaldim orda ucuzluk olayini cozemedim gitti. Almak istedigin birseyi surekli takip edersen %70'e kadar indigini gorup alabilirsin...Kalitesine de dicek laf yok. 1. derecede kalite... Ne ariza yapar ne bozulur ne birsey olur....

californiaa ahh

Son düzenleme:

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bizim arabalara fazla umut baglamamak lazım.:) ne kadar zorlasak da fazla bi performans artısı olmayacak sanırım.benım arkadsımda astra g gsi wardı.dergıyede cıkmıstı.motorda hemen hemen hersey yapılmıstı.ama dedıgım gıbı artıs cok yuksek olmuyo.

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru işlemi hangi araca yaparsanız yapın sonuç olumlu olacaktır.
önemli olan hedefi belirlemek

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bi arkadas icin komple c20xe motoru aldim , ( beyin den tutunda tüm kablolarina kadar , birde c20xe yi tigraya takmak icin özel motor kullagi, bu motoru tigraya takicak.1.6 bile yetiyor bu arabaya ki c20xe li tigra rakip tanimiyacak.

gecen ay c20xe li corsa b kullanmak nasip oldu, üstelik f16 sanzimanla, her viteste sariyordu araba.

güc artisi icin bence harika bi artarnatif.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün bi arkadaşın astra g ile denedik

araç 2006 model 1,6 16 v.20bin km de. açık tip filtre ve komple egzoz ve yay vardı.
rolling değil de drag yaptık.
1.vites çamurluğa kadar. 2,vitesin 5binin den itibaren ayırıyo ve açmaya başlıyo.
gayet başarılı fakat sonu biraz moral bozucuydu.radara girdik.ben 136 arkadaş 124 le geçmiş radardan.
polis amcalar sabah sabah 236 ytl kökleyince moral falan kalmadı.bi daha denemedik ve video falan çekmedik.
ama birkaç foto paylayaşabilirim.

pict0130ww5.jpg

arkadaşın bahsettiği araba benim stock makine...sağolsun sayesinde 235 tl kaçtı arabanın egzostuna...ama canı sağolsun...

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarper sen ne yaptın mantzeli aldın mı izmirden

gökay abi o gün çok güzeldi ama radar olayı sakat oldu :)

sabah sabah 472 lira aldı devlet bizden:)

vatan sağolsun