AsTra G ye Corsa B GSi manifoldu takma projesi...

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Noldu bu proje yaw varmı gerçekleştiren:)JKonuyu açtım ama uygulama 0 bende:)

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aytaç konuyu açtın takip etmion valla.projeyi konu açılmadan yapmıştım.fayda sağlasın diye bu başlıktan devam ettik.

sarper manifold buldum.ama daha getirtemedik.dyno izmirde ama son durumu hakkında bilgim yok.tam sonuç veriomu bilmiyorum.simdi gircem ayarsızsa 160 hp falan çıkcak olmucak:D

şaka bi yana ben de sıkıldım.girmem lazım artık.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
recep sanırım sende erhandan aldın manifoldu.. bu işi yapmak isteyenler varsa erhanda şu an bir tane daha var manifold fiyatını sorun ben birşey demeyeyim..

bu arada bu işlemi yapmak isteyenlere en zaruri ihtiyaçları yazılım olacaktır ki manifold değişiyor yani bütün default ayarlar değişiyor nerede ise o yüzden yeni bir ayar ile manifold dan maksimum verim alırsınız.

bilginize

not: yazılımı profesyonel bir firmadan attırın. nelere garanti veriyor öğrenerek attırın. sonra yandım anam diyeni kimse dinlemez.

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak simdi bekliyorduk zaten parcayi. Parasiz donemimizde geldi parca. Yeni arac aliyorduk. Olmadi simdi :(((

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pistonlaaaaaaaaaar pistonlaaaaaaaaaaaar :D
:) doğru diyon ibo ama sadece 0.50 büyük pistonlar taktırma aynı zamanda pistonların sıkıştırması da yüksek olması lazım bende woessner için gün sayıyorum..ya da ayda olabilir:)
woessner
0.24F0

Son düzenleme:

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
recep sanırım sende erhandan aldın manifoldu.. bu işi yapmak isteyenler varsa erhanda şu an bir tane daha var manifold fiyatını sorun ben birşey demeyeyim..

bu arada bu işlemi yapmak isteyenlere en zaruri ihtiyaçları yazılım olacaktır ki manifold değişiyor yani bütün default ayarlar değişiyor nerede ise o yüzden yeni bir ayar ile manifold dan maksimum verim alırsınız.

bilginize

not: yazılımı profesyonel bir firmadan attırın. nelere garanti veriyor öğrenerek attırın. sonra yandım anam diyeni kimse dinlemez.

ben manifoldu başka bi arkadaştan aldım.ama aldığım arkadaş da erhan aracılığıyla sahip olmuş.ama şu an erhan ın ne kadar istediğini bilmiyorum.

eğer aracınız sağlıklıysa sadece manifoldla max 15 hp alınabilir.yazılım önemli tabii ki.yazılım desteğiyle asıl tam performansını verir.zengin karışıma ulaşır.bizim chip i yazdığımız gün stage 1 ve satge 2 olmak üzere denemiştik.aracın tepkilerine göre bazı ayarları arttırıp bazı noktalarda kıstık.şu ana kadar hiçbir problemiz olmadı çok şükür.opeli bilen,motoru ii tanıyan ve tepkilerini bilen kişilerce yapılması her zaman içi avantajdır tabii ki.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıntı ile cevap yazamadım sorun var galiba ..neyse
emre sen bilirsin bu işleri..hatta kullanmıştın bunlardan galiba da şimdi diyorum ki.. daha yüksek sıkştırmayla daha fazla güç almam gerekmiyo mu...ve bu pistonları alınca temel olarak neleri değiştirmem gerekli veya extra bir parça almalımıyım...
aslında bu ay sağlam bi modifiye yapıcam ama kararsızım en sonunda kuru 50 lik zex nos alıcam galiba..çünkü sürekli güç olmadığı için sürekli benzin de yüksek gitmiycek...

recep aslında bunları istiyorum ama şimdi almıycam galiba ama eninde sonunda nasılsa turbo yaparken alıcam ama tabii ki 8.5 veya 9 sıkıştırmalı olması lazım :)