AsTra G ye Corsa B GSi manifoldu takma projesi...

xet4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde daha doğrusu bir çok araçda çok yüksek sıkıştırma yapdığın zaman bir çok değişiklik getirir 11.2 ve 11.5 üstü sıkıştırmada egzantirik,maifolt,headrs ve iyi bir yazılım şart yoksa tork eğrin bozulur ve güç kaybedersin ben egzantiriksiz headersız arabam boşken piston takdığımda 1hp bile almadım aksine güç kaybetmişdim 11.5 ve üzrei yaparken en azından manifolt,headers ın olsun bunlar efektif kompresyonu düşüren şeyler bu pistonların zaten asıl amacı yüksek liftli egzantirik kullanabilimen
inşallah 2 sekmanlı almamışsındır araban bol bol yağ yakar kısa ömürlü olur
piston alırken dikkat etmen lazım 2 sekmanlılar 8500-9000 çeviricek araçlar için

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok emre daha almadım ama ciddi ciddi düşünüyorum..headers dökme mökmede olsa var ama manifolt std.. o zaman mantzelin çakmasını alsam bide bu pistonları yazılımla desteklesem biraz eğlence katar mıyım arabaya...

Son düzenleme:

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
recep yenı dyno gelmıs sanırım ızmıre, bende cıkıcam bı ara gıdelım..

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm Recep...nasıl gidiyor modifiye...tuyolar varsa bizede haber ver...ayrıca headers ne oldu..:)

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm sarper.valla kış geldi havalar soğuk pek birşey yaptığımız yok.sadece soğuk havanın gaz tepkilerine verdiği olumlu etkilerle gazlıyoruz bazen.kışı bu açıdan seviyorum.birkaç filtre kiti denedim.başka bi bi durum yok.manifold olayını kurcalamadım.bu ayar ii şimdilik