AraÇ tavsİyesİ

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben valla antalyadan aldım geldim hiç pişman değilim :)
temizse satıcı güven veriyorsa biniciyse alırım uzakta olsa...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben valla antalyadan aldım geldim hiç pişman değilim :)
temizse satıcı güven veriyorsa biniciyse alırım uzakta olsa...

Bugun galeride 2004 vectraya baktim tek parca boya varmis.1600 tl hasar kaydi var fiyat. 32 dedi cok dedim 31 dedi.yok dedim. 27-28 e tavan alti boyali 300 bnde arac var. Dedi gulumsedim:) galerici fiyatta kendini aşti.ama. Vectraya ilk.defa bindim oturdum hayran kaldim kocaman.zirhli araca binmis gibi.2014 mersedes c180 kullandm oturdugumda bile vectrada duydugum o hissi duymadim.simdi 77 bnde 2006 astra g buldum 29900 istiyor.ilk elden degermi sizce

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun galeride 2004 vectraya baktim tek parca boya varmis.1600 tl hasar kaydi var fiyat. 32 dedi cok dedim 31 dedi.yok dedim. 27-28 e tavan alti boyali 300 bnde arac var. Dedi gulumsedim:) galerici fiyatta kendini aşti.ama. Vectraya ilk.defa bindim oturdum hayran kaldim kocaman.zirhli araca binmis gibi.2014 mersedes c180 kullandm oturdugumda bile vectrada duydugum o hissi duymadim.simdi 77 bnde 2006 astra g buldum 29900 istiyor.ilk elden degermi sizce

Bence değmez.o paraya Sabırlı olursan vectra bulabilirsin.temizinden Astra h bile alabilirsin.tek konu Sabırlı olmak.ben 4-5 ay Aradım almadan evvel.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence değmez.o paraya Sabırlı olursan vectra bulabilirsin.temizinden Astra h bile alabilirsin.tek konu Sabırlı olmak.ben 4-5 ay Aradım almadan evvel.

Acele etmiyorumda. Bu ankara piyasasi.gun gectikce yukseliyor.1 aya kalmaz artar sonra ramazan di.bayramdi derken baya sorun olacak ne tutarsa hesabi. vectradan yana biraz korkum var masraf kronik sorundur ariza olayi Bakimindan.birde harbiden o kasayi 100 beygirlik motor nasil cekiyo ve 260 ibre var.yakit bakimi nasil onuda bilmiyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acele etmiyorumda. Bu ankara piyasasi.gun gectikce yukseliyor.1 aya kalmaz artar sonra ramazan di.bayramdi derken baya sorun olacak ne tutarsa hesabi. vectradan yana biraz korkum var masraf kronik sorundur ariza olayi Bakimindan.birde harbiden o kasayi 100 beygirlik motor nasil cekiyo ve 260 ibre var.yakit bakimi nasil onuda bilmiyorum.

KARDEŞ Konya'dan bak tertemiz araçlar oluyor hem dümdüz yer motor sağlam olur.ankaranın dik yokuşlarında heder oluyor araba.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g'ye o paraları vermek gereksiz.
vectra için az sabırlı olun ve ankara dışına bakın. en fazla 100 100 pasrafınız olur ...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2006 astra aldim.yardim, fikir ve onerileriniz icin hepinize tesekkur ederim.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
G kasa mı?hayırlı olsun.