Araç arayışım son buldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
böyle devam ederse ikinizide banlayacağım ona göre. bir an evvel rölanti lütfen.. muhabbet seviyeli olursa güzeldir. lütfen arkadaşlar, birbirinizi kötüleyecek tek mesaj gelmesin artık.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle devam ederse ikinizide banlayacağım ona göre. bir an evvel rölanti lütfen.. muhabbet seviyeli olursa güzeldir. lütfen arkadaşlar, birbirinizi kötüleyecek tek mesaj gelmesin artık.

ethem abicim, burdan başka bir konuda da hakaret edildi bana bu şahıs tarafından hemde defalarca...
savaş abi olayı biliyor, uyarı cezası vermiştik ona daha önce uzaklaştırdık, bidaha olursa gereken yapılır dedi bana...

Dakika geçmiyorki bu adam bana yeni bir hakaret etmesin... Çok sevdiğim bir ortam burası, herkes şahane insanlar...
Lakin bu ortama bu şahıs yakışmıyor, lütfen...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şu dakikadan sonra atışma yok ona göre.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel istek üzerine uzaklaştırma yapıldığını sanmıyorum , sağolsun bana destek çıkarken biraz abartan arkadaşım kavgaya giriştiğimiz kişiye "defol git forumdan" gibi bir cümle kullandığı için ve ben de yüksek hız içerikli bir video paylaştığım için post cezası aldık. Hani şekilden şekle giriyorsun, olayı fazla kişiselleştiriyorsun, dahil olmadığın bir olay yani. Tüm gayretin beni banlatmak yönünde, yalvarmana gerek yok gereken neyse yapılacaktır zaten.
İşin ilginç yanı da forumun geneli benden rahatızmış gibi bir tepki veriyorsun, ben forum geneline gayet faydalı ve yardımcı olmaya çalışan bir üyeyim, her ne kadar sivri dilli de olsam kendi çapımda sevilirim. Belli bir başlık altında, daha önceki mevzulardan kin yapan insanlarla tartışmam haricinde de bir hatam yok.

Hatırladığım kadarıyla bariz suçlu konumuna düştüğüm konulardan biri BOYA TAKINTISI. Bu konuda boya takıntısını çıkaranlara öküz demiştim, benim kastettiğim kişiler allem kallem edip kazalı taklalı arabaları kazasız boyasızmış gibi satarak insanların güvenini sarsan ticaret erbaplarıydı, ancak yanlış anlaşıldım ve istemeden kalp kırmış oldum, izah etmeye çalışmama rağmen de anlaşılamadım. En sevmediğiniz opel hangisidir diye açtığın konuda kullandığım 1.7DTI Combo ya giydirdiğim için de bana bir hayli diş biledin, zaten yukarıda da kabak gibi gözüküyoruz POST CEZALILARI : Flea diye... Fırsat bu fırsat hazır bulmuşken kaçırmıyım diyerek bir laf sokuşturma sevdası bir tahrik falan filan...
Ayrıca gereksiz sevgi gösterilerinde bulunmak yöneticilerin kararını etkilemez diye düşünüyorum, hepimiz bu ortamı seviyoruz, hepimiz paylaşım için buradayız...

dipnot : açıklama yaptım ethem abi, atışmıyorum

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konu amacından saptığı için tarafımdan kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...