APP plakamı Nasıl yapıştırmalıyım

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar...
Aracıma kesik fransız app palaka siparişi verdim yarın elimde olacak sizce nasıl yapıştırmalıyım ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

matqap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plakayı slikonla camcılarda 5 tl ye yapıştırabilirsin ve gayette güzel olur.Senin yerinde olsam kesinlikle plakayı vidalarla yapıştırma çünkü plakayı delmene ne gerek.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3m dedikleri çift tarafl bantlar var. 3m marka olmasına karşın bandın genel adını almış. ben başka markasını buldum. 1.5 m sanırım 8-10 tl civarıydı belki daha ucuz. aldım yapıştırdım daş gibi oldu :)

mst74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift taraflı yapıştırıcı ile boşluk kısımlarada tereson yapıp yapıştıra bilirsin kemik gibi oluyor:D

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Mustafa yine arabayı karıştırmaya başladın sonu hayırlı olur inşaallah sonra babanla aranda bir şey olmasın olmadı diye plakayı sökermişsin tüm tampon elinde kalırmış triger koptu baban bir şey demedi belki bu sefer diyebilir

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D bozuk attı zaten mühürsüz felan diye

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim plakalarım çift taraflı bantla duruyor, gereğinde zorlayıp çıkartabilmek için, silikon yaparsan sökmesi zor olur diye düşünüyorum

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden.com dan aldım teki 15 di ben iki çiftine 70 tl yatırdım hologramlı gizli tr li olsun diye ondada salak herif yanlış göndermiş :S

Ben onlara kredı kartı numaramı vermek ıstemıyorum acıkcası guvenmıyorum, kapıda ödeme gıbı durumları olmuyor mu.*?