Ankara/ Halı Saha Org.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre Abi bu aralar çok yoğun...Ciddi projeler var...Organizasyon biraz daha uzayabilir belki...Biz bekleriz çok da sorun değil..O işlerini hayırlısıyla bir halletsinde daha keyifle yapar organizasyonu emin olun...Onun adına konuşmak bize düşmez tabii..Bekleyelim, görelim...

Bende halı sahadan yanayım ama sadece mangal isteyenler çoğunlukta sanırım...Emre Abinin görüşüde bu yönde...Ben çoğunluğa uyarım...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu mangalı ateşleyeceğiz.Bu haftasonu yada öbür haftasonu.Harunun geleceğinden haberim var.Tarihi ona göre ayarlayacağım.Dediğim gibi ya bu pazar yada diğer pazar.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Yoksa o gün bu başlık başına geleceklerden habersiz masum bir bekleyiş içinde miydi :]

Emre mangal konusunda yardımcı olabilirim.. :] 10 dakikada kağıt gibi yırtılan et :]

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Batıkent'teki Hipodrom'u biliyor musun?...Orada Go-Kart var...Son Organizasyon da orada yapılmıştı...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arkadaslarla sürekli oraya gidiyiroumda 10 dk 10 ytl çok değilmi size bi soruyum dedim ;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka yer varsa gidelim;)

paranın gözüne vurursam acıcam

opelim.net üyelerine özel 10dak. 15 ytl:D:D:D:D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu ise gidelim diyecektim ama yarın akşam çıkıyomuşsun neyse iyi yolculuklar sana