Ankara/ Halı Saha Org.

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle katılırım ankaranın neresinde olursa olsun akşam 5 ten sonra hergün müsaitim haftanın 7 günü aramada iyidir futbulla :)

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel liste:

1- Respect
2- NEO-CDAutomatic
3- Ömer Durusoy
4-hk72
5- Exilegs
6- Özkal
7- Uğur
8- Westi555
9- MaviGSI
10- Kurtbeyi
11- c_corsa
12-Kurban

tarihi 1-2 gün içinde belirleyeceğiz.

Kadir , mangal listesi bu .taraftar olarak kalırsan sucuk kokusu kalır sana bak benden sölemesi:)

beşevlerdeki gençlerbirliğinin sahasında yapılmasını tavsiye ediyorum hem daha buyuk orası 9 ardan 18 kişi oynayabiliriz saygılarımla yeni üyeyim ama bunun bi önemi olmaz sanırsam : )

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, bizim şirketin piknik alanı ve halı sahası yan yana...İsterseniz orada bişeyler ayarlayabilirim...;) Şöyle yapabiliriz...; Önce sıkı bir maç, ardından duşumuzu alıp bahçeye...Mangalımızı yaparken maçın önemli dakikalarını ve tartışmalı pozisyonlarını değerlendiririz, yorgunluğumuzu atarız...:good: Hatta kapalı spor salonunda, parke üzerinde basketbol yada voleybol maçı da yapabiliriz...Her türlü spor aktivitesi mevcut...Hatta Kadir de bu arada sauna da takılabilir...:)
Ama yok illa ki mangal yapalım diyorsanız bana her yol Paris...Mangal için de Mavi Göl'ü önerebilirim...Sessiz sakin...Bizbize oluruz...Diye düşünüyorum...:rolleyes:

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu halı saha org cok iyi olur işlerden spor a vaktimiz olmuyo hemde cok güzel bi opelim aktivitesi olur bence