ALINIK JANT VAR MI?

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: ALINIK JANT VAR MI?

Turan bozkurt link' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeş arabayı baya değiştirdin kapı kolu krom orjinalmi nerden ne kadara aldın bide bu ön tampon orta krom nikelajı nerden aldın kaça aldım tam köşeye kadar gidiyorum folyo değil krom demi?
Sağolun beğendiğiniz için sevindim. Krom kapı kolları orjinal değil ama orjinalden bir farkı yok desem yalan olmaz canlı daha güzel duruyolar. ssahibinden.com dan aldım çok memnunum yanılmıyorsam 50 tl idi. tampon kromunuda kromlu bantlar var bir yıldan fazla oldu yaptıralı halen ilk günkü gibi duruyor maliyeti on lirayı geçmez.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Link verebilirmisiniz bende komple krom değil sizinki gibi sadece dış kısımda orjinalindeki gibi olandan istiyorum bulamadım ilanda da

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Turan bozkurt link' Alıntı:
Link verebilirmisiniz bende komple krom değil sizinki gibi sadece dış kısımda orjinalindeki gibi olandan istiyorum bulamadım ilanda da
Selamlar baktım şimdi ilanı yayından kaldırmış satıcı. Linkte bu http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-j-cosmo-stil-krom-kapi-kolu-seti-tr-de-ilk-162119694/pasif-ilan

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kenan kardeşim çok güzel olmuş Güle güle bin inşallah  :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok guzel olmus gule gule kullan kardsım

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah çok güzel olmuş, güle güle kullan. Umarım jantlar düşündüğün temizliktedir. Ayrıca kapı kolları, krom aksesuarlar ve el emeği deri direksiyon çok güzel görünüyor.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Maşallah çok güzel olmuş, güle güle kullan. Umarım jantlar düşündüğün temizliktedir. Ayrıca kapı kolları, krom aksesuarlar ve el emeği deri direksiyon çok güzel görünüyor.
  thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun, çok güzel duruyor :)  Direksiyonda boşluklar kalmasa mükemmel dururmuş ama koruma amaçlı gideri var :)